TYLNABELKA.COM
Strona WWW: https://tylnabelka.com/
Adres Westerplatte 55D
Miejscowość Świdnica
Kod pocztowy 58-100
Nazwa Firmy: TYLNABELKA.COM
Telefon 730 970 011


Opis


Peugeot 206 to najlepszy dowód na to, że prawdziwa elegancja nigdy się nie zestarzeje. Mimo upływu lat samochód nadal cieszy się ogromną popularnością w zmotoryzowanym świecie. Zresztą trudno się temu dziwić biorąc pod uwagę zalety, jakimi auto może się pochwalić. Lista rzeczonych atutów jest bardzo długa. Atrakcyjny design, opływowe kształty, nowoczesna stylistyka wnętrza, duży komfort jazdy, niskie koszty eksploatacji... Ale jak wiemy ideały nie istnieją. Nawet taki super wóz nie ustrzegł się pewnych wad.

 

Jedną z największych niedoskonałości Peugeota 206 stanowi tylne zawieszenie. Jego zużycie i odkształcenie nierzadko przyprawia kierowców o ból głowy. Jeśli nie zareagujemy na czas, ta z pozoru niewielka usterka stanie się przyczyną dużo poważniejszych problemów. Dlatego trzeba zachować wyjątkową czujność i nie bagatelizować żadnych, nawet najmniejszych sygnału wskazujących na to, że z naszym ukochanym pojazdem dzieje się coś niedobrego. Co powinno nas zaalarmować? Szczególnie niebezpieczne okazuje się obcieranie opon o nadkole. Wówczas wymiana i regeneracja tylnej belki jest już koniecznością. Na czym polega cały proces? Składa się nań kilka niezwykle ważnych etapów.

 

Najpierw należy zdemontować wahacze oraz podstawę belki i wyprasować czopy za pomocą specjalistycznych narzędzi. Potem można przystąpić do odnawiania wszystkich rzeczonych elementów. Pokrywa się je specjalną powłoką, która zapobiega korozji. Następnie pozostają już tylko czynności montażowe, a także kontroli osiowości pod kątem geometrii podstawy tylnej belki.

 

Opisane przedsięwzięcie nie jest zbyt skomplikowane, pod warunkiem że posiadamy odpowiednią wiedzę i wprawę. Jeśli nie dysponujemy dostatecznym doświadczeniem, warto poprosić o pomoc profesjonalistów z firmy Tylna Belka. Wspomniany zespół specjalistów działa w oparciu o najnowocześniejsze narzędzia i technologie. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Dokłada wszelkich starań, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.


Dodaj Opinię


Użytkownik Ida Andrzejewska napisał:
Peugeot 206 super wozem? Hahahaha no nie żartujcie sobie :) Chyba tylko jeśli jeździ nim jedna osoba (nie za wysoka i nie za "duża") do pracy i z powrotem.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 3
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

MASI dr Mariusz Domagalski

Szczecin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Hexssl

Wrocław


Najedź, aby odkryć szczegóły.

© All rights reserved | grupaedom.pl 2019.