BRADEX s.c.
Strona WWW: http://bradex.pl/
Adres Grójecka 4
Miejscowość Nowe Grobice
Kod pocztowy 05-650
Nazwa Firmy: BRADEX s.c.
Telefon +48 661 42 22


Opis


Bradex to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku, produkujące między innymi, cenione blaty grafitowe, z siedzibą pod Warszawą. Dwie dekady w branży, doświadczenie zbudowane na fundamencie z setek realizacji i specjalistyczna wiedza materiałowa, i realizacje ściśle dopasowane do potrzeb klienta to główne zalety, jakimi może poszczycić się firma. Wysoka jakość obsługi w doskonały sposób uzupełnia się z samym produktem, czyli blatami z granitu. Największa w tym zasługa wyjątkowych właściwości tego konkretnego gatunku kamienia.

Granit to skała, która powstała w zamierzchłych czasach, wskutek powolnego zastygania magmy. Jest to najwytrzymalszy i najtwardszy istniejący gatunek kamienia, a jego powszechność występowania (granit wydobywany jest z kamieniołomów na całym świecie) i podatność na obróbkę, przekłada się na bardzo dużą popularność i mnogość zastosowań.

Oprócz wyjątkowej twardości materiał ten jest również odporny na ścieranie i posiada bardzo dużą gęstość właściwą, co przekłada się na wysoką wagę. Zalety mechaniczne idą w parze z walorami wizualnymi - w przyrodzie występuje wiele odmian, o rozmaitych kolorach, teksturach i wzorach.

Wszystkie powyższe cechy sprawiają, że granit stanowią idealną podstawę do wykonania blatu kuchennego. Obecne trendy opierają się na laminowanych płytach z drewna lub tworzyw sztucznych, jednak jest to rozwiązanie, które w żaden sposób nie może się równać z proponowanym produktem.

W kwestii żywotności i odporności na uszkodzenia i zarysowania tylko granitowy blat to zakup na dziesięciolecia. W dodatku dzięki właściwościom strukturalnym nie wchodzi w reakcję z materiałem organicznym i nie nasiąka cieczą ani zapachami.

Co więcej, jest to idealny element aranżacyjny, który sprawdzi się zarówno w modernistycznym, jak i tradycyjnym wystroju. Rozbudowana paleta kolorystyczna pochodząca wprost z natury obejmuje takie barwy, jak brązowy, czerwony, żółty, czarny szary czy niebieski w połączeniu z obróbką (polerowanie, piaskowanie), która może nadać całości fakturę płomieniową, szczotkowaną czy satynową, składają się na efektowny i niepowtarzalny element wystroju kuchni na dziesięciolecia!

 

Data dodania: 2019-01-14
Autor: Ryszard Rutkowski
Źródło:
http://bradex.pl/granity/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (5 z 1 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromarket

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.