Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska
Strona WWW: https://notariuszszafranska.pl/
Adres Wierzbowa 5
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-853
Nazwa Firmy: Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska
Telefon


Opis


Stolica Wielkopolski, czyli Poznań, podobnie jak każdy większy ośrodek miejski, obfituje w szereg miejsc, gdzie można zwrócić się o pomoc prawną w potrzebnej nam formie. Gdy – dajmy na to – chcemy bez straty czasu dopełnić formalności związanych z dziedziczeniem, optymalną drogą będzie skorzystanie z usług wybranego przez nas notariusza. Uzyskanie aktu poświadczenia dziedziczenia to (z reguły) koszt około kilkuset złotych, jednak warto ponieść te koszty, gdyż droga sądowa jest przeważnie znacznie dłuższa i bardziej skomplikowana dla spadkobierców.

Inną sprawą, z którą często zwracają się klienci do notariusza – jest udzielenie pełnomocnictwa. Dotyczy to szczególnie tych wszystkich przedsiębiorców, którzy (często ze względu na charakter swojej pracy) są zmuszeni do dłuższych i regularnych pobytów za granicą. Wyrobienie takiego dokumentu szalenie ułatwia płynne oraz sprawne funkcjonowanie dowolnej firmy. Mając w ręku pełnomocnictwo – pracownik może na przykład reprezentować swojego szefa przed sądami, jak również podpisywać umowy.

Dobry notariusz w Poznaniu to na przykład Marta Szafrańska. Skrupulatnie zdobywana wiedza prawna oraz niezbędne w tej branży doświadczenie, owocują pełnym profesjonalizmem w podejściu do każdego z klientów – niezależnie od jego możliwości finansowych czy też formatu problemu, z którym przychodzi.

Warto wiedzieć, że w kancelarii, prowadzonej przez tę panią notariusz, stawia się także na maksymalną – w granicach dopuszczalnych rzecz jasna przez przepisy – elastyczność, gdy wymaga tego konkretna sprawa. Przy odrobinie pomysłowości i dobrej woli można wybrnąć praktycznie z każdego problemu.

Wszyscy, szukający dobrego notariusza w Poznaniu, mogą rozważyć skorzystanie z tej oferty. Jedną z podstawowych zasad, jakie przyświecają działalności wspomnianej placówki jest pełna transparentność działań, gdy sprawa, jaką z jaką zwraca się klient, dotyczy zwaśnionych stron.

Wszystkie wymienione mocne strony tej kancelarii składają się na naprawdę wartą rozważenia propozycję usług z tego zakresu działań oraz porad prawnych.

Data dodania: 2019-01-11
Autor: Ryszard Rutkowski
Źródło:
https://notariuszszafranska.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Sportowo.pl

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.