Koala Kombucha
Strona WWW: https://www.koala-kombucha.pl/
Adres Chmielewskiego 18
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 70-028
Nazwa Firmy: Koala Kombucha
Telefon


Opis


Osoby, które szukają suplementów diety korzystnie wpływających na zdrowie i ogólne samopoczucie, mogą sięgnąć po napój zwany kombuchą, dostępny w sklepie ze zdrową żywnością. To suplement diety, naturalny probiotyk, który ma bardzo szerokie zastosowanie. Jest podwójnie fermentowaną mieszanką organicznych herbat, której efektem są żywe kultury bakterii i antyoksydanty. Dzięki temu, że nie jest pasteryzowana, tylko w pełni naturalna, może korzystnie wpływać na organizm człowieka. Jej zalety to:

  • oczyszczające działanie – przez antyoksydanty zawarte w zielonej herbacie,
  • produkcja dobrych bakterii, stabilizujących pracę układu trawiennego,
  • wsparcie dla organizmu w walce z infekcjami,
  • przyspiesza metabolizm i efekty odchudzania,
  • polepszenie koncentracji,
  • bezpośredni wpływ na poziom energii i ogólne samopoczucie, działanie antydepresyjne – poprzez wysoki poziom witamin z grupy B.

Historia tego napoju (nazywanego też grzybem herbacianym) zaczęła się 2000 lat temu w Chinach, gdzie traktowany był jako środek leczniczy. Obecnie można go spotkać w różnych zakątkach świata i najczęściej stosowany jest przez osoby, szukające suplementu diety, który mógłby wspomóc odnowę organizmu po latach spożywania przetworzonej żywności. W Polsce jednym z producentów, który wytwarza napój, jest Koala-Kombucha. Powstaje on na farmie w Zachodniopomorskim. Szczecin to z kolei miasto, w którym można znaleźć też niejeden sklep, w którym kombucha jest dostępna. Oprócz tego znaleźć ją można także w Poznaniu i Krakowie. To, co ją wyróżnia to m.in. certyfikat BIO oraz tzw. scoby.  

Jako napój niepasteryzowany, nie ma żadnych dodatków chemicznych, a dodawany w procesie fermentacji cukier występuje w gotowym produkcie w znikomej ilości. Ma świeży, owocowy smak (przypominający sok jabłkowy) i szybko daje poczucie orzeźwienia. Na początek lepiej nie przekraczać dawki 330 ml dziennie. Pijąc napój kilka razy w tygodniu, można będzie już po miesiącu zauważyć zmiany zachodzące w organizmie. Sięgnąć po niego mogą także sportowcy zaraz po wysiłku.

     

Data dodania: 2019-02-15
Autor: Fabian Włodarczyk
Źródło:
https://www.koala-kombucha.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

AJEDEN Sp. z o.o.

Korytowo


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Averto Sp. z o. o.

Szczecin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

DEORO

Szczecin


Najedź, aby odkryć szczegóły.