Glassandmore.pl
Strona WWW: https://glassandmore.pl/
Adres Bruzdowa 19a
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-994
Nazwa Firmy: Glassandmore.pl
Telefon 22 2428348


Opis


Relaksująca kąpiel to dla wielu osób najlepsza część doby i cudowne zwieńczenie męczącego dnia. Można dodatkowo wpłynąć na wrażenia płynące z odprężającej kąpieli, dbając o wystrój łazienki. Jeśli Twoja łazienka będzie pięknie urządzona, spędzanie czasu w tym pomieszczeniu będzie podwójną przyjemnością. Jesteś zwolennikiem szybkiego prysznica, aniżeli przebywania w wannie przez dłuższy czas? Również w tym przypadku strona internetowa glassandmore.pl jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Na stronie firmy zaprezentowane są przyścienne kabiny prysznicowe, które zachwycają swoim wyglądem i minimalizmem. Szklana kabina prysznica świetnie prezentuje się na tle pozostałych elementów wyposażenia łazienki, jak również na tle oryginalnych paneli łazienkowych.

Wejdź na stronę internetową firmy, aby uzyskać dostęp do galerii zdjęć, gdzie możesz obejrzeć przykładowe realizacje z wykorzystaniem kabin prysznicowych ze szkła. Możesz w ten sposób zainspirować się i zaplanować nie tylko zakup odpowiedniej kabiny, ale również najładniejszych paneli, które uzupełnią efekt końcowy.

Ważnym aspektem współpracy z firmą jest fakt, iż oferuje ona swoim klientom możliwość modyfikowania zamówienia, jeśli chodzi o wymiary kabiny prysznicowej. Rodzaje kabin prysznicowych można podzielić na kilka podkategorii:

  • kabiny w nietypowych wymiarach, nieregularnych kształtach. Tego typu zamówienie nie jest skomplikowanym wyzwaniem dla wykonawców, którzy mają ogromne doświadczenie w spełnianiu oczekiwań swoich klientów względem kabin prysznicowych. Wejdź w daną zakładkę, żeby obejrzeć przykładowe realizacje z tej kategorii;
  • klasyczne kabiny przyścienne, w przypadku których również możesz podać pożądaną wysokość, szerokość oraz głębokość kabiny;
  • modne kabiny wnękowe. Wybierając uchwyt, który najlepiej przypadnie Ci do gustu, możesz być jeszcze bardziej zadowolony ze współpracy z firmą.

Ponadto, na stronie internetowej firmy możesz znaleźć informacje również o kabinach typu walk in oraz o narożnych kabinach prysznicowych.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromarket

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.