Firma kominkowa Regina Janusz Jarzembowski
Strona WWW: http://www.kominki-regina.pl/
Adres Sporna 25
Miejscowość Kobylnica
Kod pocztowy 62-006
Nazwa Firmy: Firma kominkowa Regina Janusz Jarzembowski
Telefon 602 386 588


Opis


Salon z kominkiem to marzenie każdego, kto ma lub planuje wybudować swój własny dom. Kominek sprawia, że atmosfera w pomieszczeniu staje się przytulna i ciepła. To nie tylko wspaniała i nadająca wyrazistości oraz przykuwająca uwagę dekoracja. Kominki są także bardzo funkcjonalne. Ogrzewają dom i wodę. 

Wybranie odpowiedniego kominka i jego zaaranżowanie tak, aby pięknie komponował się z resztą pokoju i domu, nie jest proste. Trzeba więc tę kwestię bardzo dobrze i dokładnie przemyśleć. Obecnie kominki coraz rzadziej pełnią funkcję użytkową. Częściej są używane jako efektowna aranżacja wnętrza. O posiadaniu kominka w domu warto pomyśleć już na etapie wykonywania projektu, bowiem należy zadbać o względy bezpieczeństwa - odpowiednie ustawienie mebli czy prawidłowe podłączenie kominka do przewodu kominowego odprowadzającego dym z pomieszczenia. 

Salon, podobnie jak kuchnia, to serce domu. Tu spotyka się cała rodzina i przyjmuje się gości. Zastanawiając się nad aranżacją kominka, należy wziąć pod uwagę własny gust, upodobania i wykończenie oraz dodatki całego domu. 

Firma Regina produkuje wkłady do kominków tradycyjne oraz nowoczesne. Te drugie mają możliwość unoszenia szyby, dzięki czemu mieszkańcy mogą obcować z żywym ogniem. W każdej chwili jednak można odgrodzić palenisko od pomieszczenia. Producent kominków dba o ich najwyższą jakość i niezawodność. Działalność założona została w 1991 roku. Na początku funkcjonowała jako sklep z kominkami. Wieloletnie doświadczenie pozwala na stworzenie oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego klienta. 

W asortymencie znajdują się:

  • kominki nowoczesne i klasyczne,
  • wkłady kominkowe, także z płaszczem wodnym,
  • piece tradycyjne i kaflowe,
  • biokominki wiszące, wolnostojące i portalowe.

Firma dysponuje szerokim wachlarzem usług. Zajmuje się nie tylko produkcją kominków, ale także ich sprzedażą oraz montażem. Materiały do produkcji wkładów pochodzą od najlepszych i sprawdzonych producentów. Firma oferuje również klientom parapety z granitu i marmuru oraz blaty kuchenne z granitu i schody. 

Data dodania: 2019-05-12
Autor: Norbert Kowalczyk
Źródło:
http://www.kominki-regina.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Sportowo.pl

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.