Biuro Detektywistyczne Rudnicki
Strona WWW: http://detektywrudnicki.pl/
Adres Żelazna 82
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-894
Nazwa Firmy: Biuro Detektywistyczne Rudnicki
Telefon 511 510 007


Opis


Jeśli interesuje Cię ogólna tematyka spraw, jakimi na co dzień zajmuje się licencjonowany, warszawski detektyw, poniżej znajdziesz ich listę.

Do najczęstszych spraw realizowanych przez prywatnych detektywów zaliczają się sprawy związane ze zdradami małżeńskimi, z ochroną przed nękaniem, kontrolą pracowników, poszukiwaniem osób zaginionych, potwierdzaniem ojcostwa, a także sprawy z zakresu ochrony przed inwigilacją, wywiad gospodarczy, wykrywanie podsłuchów czy pomoc w wyborze narzędzi do monitoringu.

Jednymi z najczęstszych spraw, jakimi zajmują się licencjonowani detektywi, jest poszukiwanie dowodów zdrady. Gdy podejrzewasz, że współmałżonek dopuścił się zdrady, zwracasz się do detektywa o pomoc w znalezieniu dowodów, które potwierdzą zdradę lub ją zanegują. Takie dowody można później wykorzystać w sądzie przy ewentualnej sprawie rozwodowej, w sprawie o podział majątku lub ustalenie opieki nad dziećmi.

Nowym rodzajem spraw, z jakimi coraz częściej zgłaszamy się do biur detektywistycznych, są sprawy związane z nękaniem. Gdy ktoś nasz szantażuje, prześladuje lub w inny sposób nas nęka i chcemy ustalić tożsamość tej osoby, pomoc detektywa wydaje się nieoceniona. Prywatny detektyw z Warszawy nie tylko ustali tożsamość takiej osoby, ale także zbierze niezbędny materiał dowodowy, który można następnie przedstawić w sądzie - oczywiście, jeśli zdecydujemy się na oskarżenie takiej osoby o mobbing, znęcanie się, stalking czy prześladowanie.

W ofercie biura detektywistycznego detektywrudnicki.pl znajdziemy również przykłady takich spraw jak ustalanie ojcostwa, poszukiwanie zaginionych osób, prowadzenie działań wywiadowczych w celu sprawdzenia wiarygodności kontrahenta lub partnera biznesowego, kontrola pracowników i wiele innych. Tego typu działania coraz chętniej zlecane są przez firmy, które muszą radzić sobie z nieuczciwą konkurencją i nieuczciwymi działaniami swoich pracowników. Co warte podkreślenia, działania prowadzone przez licencjonowaną agencję detektywistyczną są legalne, w związku z czym zleceniodawca takich działań, w żadnym przypadku nie wchodzi w konflikt z prawem.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromarket

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

© All rights reserved | grupaedom.pl 2018.