LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.
Strona WWW: https://www.ultra-elektro.pl/
Adres Stalmacha 7
Miejscowość Racibórz
Kod pocztowy 47-400
Nazwa Firmy: LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.
Telefon 882 520 045


Opis


To, jak urządzimy dom, z pewnością wpłynie na nasze samopoczucie. Warto zadbać o to, by dom czy też mieszkanie były miejscami, w których dobrze się czujemy. W tym wypadku warto zrezygnować ze wszelkiego rodzaju przesady czy zagracania powierzchni.

Atmosferę w domu określa niejednokrotnie również oświetlenie. W przypadku małych pomieszczeń warto umieścić tak lampy, by ich światło mogło odbijać się od lustra. To sprawi, że pomieszczenie nie tylko będzie dobrze oświetlone, ale również będzie wyglądało na znacznie większe. To rozwiązanie z pewnością zostanie docenione przez tych, którzy mieszkają w tzw. kawalerkach.

Oświetlenie biura czy gabinetu do pracy powinno być punktowe, silne, ale zarazem neutralne. Warto zrezygnować z krzykliwych lamp czy dekoracji, które mogą utrudniać skupienie. Lepiej wybrać minimalistyczne lampy LED, które sprawią, że pomieszczenie będzie wydawało się ciepłe i przyjazne. Należałoby jednak pamiętać, że wszystkie oprawy powinny pasować do mebli i innych dodatków. W przeciwnym razie można osiągnąć karykaturalny efekt, który nie spotka się z naszą aprobatą.

LED-ówki są dostępne na polskim rynku już od wielu lat, ale w zasadzie dopiero od niedawna stosowane są powszechnie. Ich cena jeszcze kilka lat temu była dość wysoka, co sprzyjało temu, że były postrzegane jako towar ekskluzywny. Obecnie ich cena jest na tyle przystępna, że korzysta z nich szeroka grupa osób. Stosowane są nie tylko w domu, mieszkaniu, biurze, ale również w punktach usługowych czy hotelach. To dzięki nim można w szybki i łatwy sposób kompozycje oświetlenia, które sprawiają, że pomieszczenie zyskuje zarówno nowoczesny, jak i familijny charakter.

Obecnie można znaleźć żarówki LED w różnych oprawach, dlatego bez większego trudu można je dopasować do własnych potrzeb. Oferowane są żarówki LED G9, które można kupić w barwie ciepłej i zimnej. Na rynku można znaleźć też listwy LED-owe, które mogą być montowane np. bezpośrednio przy meblach, w korytarzu. Na ultra-elektro.pl można znaleźć szeroki wybór oświetlenia, w tym LED-owego.

Data dodania: 2018-11-14
Autor: Olaf Sawicki
Źródło:
https://www.ultra-elektro.pl/152-zarowki-led-g9

Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Hemp Center sp z o.o.

Chorzów


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Vertex S.A.

Czechowice – Dziedzice


Najedź, aby odkryć szczegóły.

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec


Najedź, aby odkryć szczegóły.