Dotyk Motyla Sp. z o.o.
Strona WWW: http://www.flyandi.pl/
Adres Żwirki i Wigury 30A
Miejscowość Będzin
Kod pocztowy 42-500
Nazwa Firmy: Dotyk Motyla Sp. z o.o.
Telefon +48784227204


Opis


Klienci linii lotniczych często są odsyłani z kwitkiem, jeśli chcą uzyskać należne im świadczenie za opóźniony lub odwołany lot. Pasażer często zostaje z problemem sam, a nie powinno tak być, ponieważ firmy organizujące transport są zobowiązane do tego, by każdy, kto korzysta z ich usług miał jedzenie i picie, a w razie konieczności również nocleg. Chcesz wiedzieć jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot? Czytaj dalej.

Przede wszystkim musisz ustalić, dlaczego lot został odwołany. Jeśli masz maile, to zachowaj je. Mogą być traktowane jako dowód w sądzie. Czasem linie lotnicze przyznają się w nich do swojego błędu, dlatego też lepiej ich nie usuwać. Drugą ważną sprawą są paragony i faktury, które faktycznie potwierdzają poniesione koszty. Wystarczyć mogą nawet potwierdzenia płatności kartą czy tez bilingi z konta bankowego.

Bywa, że warunki atmosferyczne są tak trudne, że ruch lotniczy jest niemal niemożliwy. Taka jednak sytuacja nie zobowiązuje żadnej z firm do wypłaty żadnych dodatkowych pieniędzy podróżującym. Podobnie jak w przypadku, gdy dochodzi do zamieszek w kraju, a sytuacja polityczna kraju znacznie się komplikuje. Dlatego zanim złożysz jakikolwiek wniosek, to sprawdź dokładnie, co jest/było przyczyną opóźnienia czy odwołania lotu samolotu. Rekompensaty finansowe wypłacane są zawsze na wniosek pasażera, ale niestety jedynie około 1/4 uprawnionych osób otrzymuje je.

We wniosku reklamacyjnym należy opisać dokładnie sytuację i jej ewentualne skutki jak np. zerwane negocjacje finansowe. Jeśli opóźniony lot wpłynął na działanie Twojej firmy, to masz już podstawę do tego, by dochodzić swoich praw w sądzie. Nie czekaj ze złożeniem dokumentów tym bardziej, że cały proces może być czasochłonny. To Twoim zadaniem jest udowodnienie, że linie lotnicze nie wywiązały się ze swoich obowiązków. Pamiętaj, że im więcej dowodów zgromadzisz, tym większą masz szansę na sukces. Postaraj się dokładnie przejrzeć bilingi z konta bankowego i płatności kartą. Na flyandi.pl jest prezentowana oferta firmy, która pomaga pasażerom walczyć o należne im odszkodowania.

Data dodania: 2018-05-04
Autor: Dorota Dudek
Źródło:
http://www.flyandi.pl/delayed-flight-compensation.phpDodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Imedis

Katowice


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Hemp Center sp z o.o.

Chorzów


Najedź, aby odkryć szczegóły.

© All rights reserved | grupaedom.pl 2018.