SzipSzop.pl
Strona WWW: https://www.szipszop.pl/
Adres Smoleńska 15
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-058
Nazwa Firmy: SzipSzop.pl
Telefon 58 742-22-86


Opis


Pojawienie się małego dziecka pochłania mnóstwo uwagi i wymaga przygotowania odpowiedniej wyprawki. Dla małego dziecka należy zakupić odpowiednie środki do pielęgnacji, akcesoria, kocyki i pościel oraz przede wszystkim ubranka, których na rynku jest dostępnych sporo. Jakie z nich powinni wybierać rodzice dla noworodka? Czy noworodek potrzebuje body dziecięce? A może wystarczą zwykłe kaftaniki? Polecamy zapoznać się z poniższym wpisem, aby ułatwić sobie podjęcie decyzji. 

Jakie ubranka są najlepsze dla noworodków?
W sklepach dla dzieci dostępnych jest wiele różnych rodzajów ubranek dla niemowląt. Wiele z nich wygląda bardzo skomplikowanie i rodzice często nie wiedzą, jak się zabrać za zakładanie ich dziecku. Dobrym przykładem mogą być body niemowlęce. Początkowo mogą wydawać się bardzo skomplikowane w zakładaniu, szczególnie noworodkowi. Warto jednak kupić body niemowlęce dla swojego dziecka, bo żadne inne ubranko tak dobrze nie chroni plecków maluszka. Dzieci, nawet niemowlęta i noworodki, często bardzo się wiercą. Wtedy zwykłe koszulki podnoszą im się do góry i odkrywają plecy, narażając je na zaziębienie lub przewianie. Aby tego uniknąć warto zakładać dzieciom body, które dzięki zapięciu w kroku nigdy się nie podnoszą do góry i nie pozostawiają plecków dziecka bez osłony. Dlatego właśnie body są bardzo ważne, nawet u noworodków, które nie mają jeszcze dobrze rozwiniętego systemu odporności i wymagają szczególnej opieki.  

Jakie body wybrać dla noworodka?

Noworodkowi może być bardzo trudno ubrać klasyczne body. Dlatego warto zainwestować w dobrej jakości body kopertowe. Jest ono bardzo praktyczne, bo zapina się je tak samo, jak kaftanik i nie trzeba zakładać go dziecku przez głowę. Dzięki temu o wiele łatwiej ubrać je nawet bardzo małemu dziecku. 
Idealne ubranka dla noworodka i  nieco starszych dzieci znajdziesz w sklepie internetowym SzipSzop. Wystarczy, że zajrzysz pod adres szipszop.pl i wybierzesz odpowiednią kategorię. U nich kupisz śpioszki, body niemowlęce, kaftaniki i wiele innych produktów wysokiej jakości, stworzonych z myślą o bezpieczeństwie i komforcie małych dzieci. 


Dodaj Opinię


Użytkownik ezzio napisał:
Ogroooomny wybór ubranek i akcesoriów dziecięcych za co wielki +!! Kupione body jakościowo super! Serdecznie polecam
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 5
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Podatkiwspolce.pl

Gdańsk


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.