Choć metody leczenia biorezonansem nie są żadną nowością w medycyni"/>


Imedis
Strona WWW: http://imedis.pl/
Adres 3 Maja 22/1
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-097
Nazwa Firmy: Imedis
Telefon 32 781-80-15


Opis


Choć metody leczenia biorezonansem nie są żadną nowością w medycynie, to jednak dopiero teraz, dzięki nowoczesnym zdobyczom technologicznym, terapie tego rodzaju cieszą się ogromną popularnością. Podstawowym celem leczenia z wykorzystaniem urządzenia generującego fale elektromagnetyczne jest osłabianie lub całkowite zabijanie patogenów wywołujących choroby u człowieka. Zalicza się do nich przede wszystkim uporczywe bakterie oraz grzyby, które zagnieżdżone głęboko w ludzkich komórkach wykazują się dużą odpornością na działanie farmakologii.

Zasada działa terapii biorezonansowej, jest stosunkowo prosta:

  • aktywność biologiczna mikroorganizmów wywołuje rezonans, który występuje także w ludzkich komórkach;
  • częstotliwość rezonansu patogenów jest dużo niższa niż komórek ludzkich;
  • aparat generujący fale elektromagnetyczne o częstotliwości identycznej, jak częstotliwość rezonansu patogenów, kierowany jest na konkretne miejsca ciała;
  • fale elektromagnetyczne osłabiają aktywność patogenów, ułatwiając tym samym leczenie farmakologiczne.

Dzięki różnicy w częstotliwości terapia biorezonansowa jest zupełnie bezpieczna dla człowieka. Aparat nie wpływa na funkcjonowanie ludzkich komórek czy narządów, a do tego nie generuje żadnego groźnego dla zdrowia promieniowania. Dzięki nowoczesnym urządzeniom rezonansowym oferowanym przez firmę Imedis, na pewno będzie można uzyskać doskonałe efekty każdej terapii.

Rezonans magnetyczny jest oczywiście powszechnie wykorzystywany do diagnostyki medycznej, ale różnorodność możliwości jego wykorzystania w leczeniu jest naprawdę ogromna. Dzięki najlepszym urządzeniom sprzedawanym przez firmę, o której więcej można dowiedzieć się na stronie imedis.pl, będzie można między innymi:

  • wspomagać leczenie bólu;
  • regenerować narządy człowieka poprzez zmniejszanie stanu zapalnego;
  • skutecznie usuwać patogeny;
  • leczyć schorzenia stawów czy kości;
  • wspierać regenerację mięśni.

To oczywiście jedynie mała część możliwości aparatów do rezonansów. Ich wykorzystanie może być bardzo efektywne dzięki specjalistycznym szkoleniom dla lekarzy, organizowanych przez Centrum Innowacyjnych Systemów Medycznych z siedzibą w Katowicach.

Data dodania: 2017-12-12
Autor: Bartek Urbański
Źródło:
http://imedis.pl/metody/leczenie-biorezonansemDodaj Opinię


Użytkownik Kamila napisał:
Terapia biorezonansowa nie jest mi obca i mogę potwierdzić wszelkie informacje, które są zawarte w tym wpisie. Strzał w 10-tkę.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Hemp Center sp z o.o.

Chorzów


Najedź, aby odkryć szczegóły.

© All rights reserved | grupaedom.pl 2018.