Współcześnie coraz więcej ludzi decyduję się na porzucenie sz"/>


Ogrody Trawińscy
Strona WWW: http://trawinscy.pl/
Adres Brukalice 20
Miejscowość Henryków
Kod pocztowy 57-210
Nazwa Firmy: Ogrody Trawińscy
Telefon 74 8105253


Opis


Współcześnie coraz więcej ludzi decyduję się na porzucenie szarych, betonowych blokowisk i zamieszkanie poza miastem z dala od zgiełku zatłoczonych ulic. Takie rozwiązanie niesie ze sobą szereg rozmaitych korzyści. Spokój, cisza, piękna okolica i przede wszystkim ogród, własny skrawek zieleni, gdzie można uprawiać warzywa i hodować kwiaty, bez przeszkód obcować z przyrodą. Zanim jednak będziemy cieszyć się bliskością natury, musimy odpowiednio urządzić nasz mały, przydomowy skwer. Jak to zrobić? Kluczem do sukcesu jest bez wątpienia odpowiedni dobór drzew i krzewów.

Czym kierować się przy wyborze? Ogromne znaczenie mają nie tylko względy finansowe czy nasze indywidualne preferencje. Należy również pamiętać, że każdy przedstawiciel świata flory ma swoją specyfikę. Pozostaje tylko pytanie: co zrobić, by poznać upodobania poszczególnych roślin? Skąd mamy wiedzieć, że cis pospolity wymaga żyznych i wilgotnych gleb, świerk kłujący doskonale radzi sobie nawet w mało sprzyjających warunkach, a wierzba babilońska lubi stanowiska z dużą ilością światła? Na szczęście wcale nie trzeba studiować botaniki. Wystarczy skorzystać z pomocy fachowców. Na szczęście na polskim rynku nie brakuje podmiotów oferujących wsparcie osobom, które chcą zrealizować swoje marzenie o pięknym, zadbanym i nietuzinkowym ogrodzie.

Jedną z nich jest szkółka roślin nieopodal Wrocławia prowadzona przez rodzinę Trawińskich od przeszło trzydziestu lat. Przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie mnóstwo różnych drzew i krzewów, takich jak na przykład: metasekwoja chińska, modrzew europejski, sosna czarna, berberys brodawkowaty, pigwowiec japoński, buk pospolity, hortensja, lawenda wąskolistna, kalina koreańska, lilaki, glicynie, wiciokrzewy , grusze, jabłonie, etc. Wymieniać można bardzo długo. Bogaty asortyment to jednak nie wszystko. Firma wyróżnia się na tle konkurencji również doświadczeniem, rzetelnością i przywiązaniem do tradycyjnych wartości. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: trawinscy.pl.

Data dodania: 2018-11-14
Autor: Marcin Brzeziński
Źródło:
http://trawinscy.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

MASI dr Mariusz Domagalski

Szczecin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

TYLNABELKA.COM

Świdnica


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

© All rights reserved | grupaedom.pl 2019.