Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii
Strona WWW: https://sop-psychoterapia.pl/
Adres Emilii Plater 18a
Miejscowość Bielsko-Biała
Kod pocztowy 43-300
Nazwa Firmy: Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii
Telefon 797 408 351


Opis


Niezależnie od rodzaju przeżywanych trudności i problemów zawsze warto zgłosić się do śląskiej poradni psychologiczno-pedagogicznej. Terapia może odbywać się podczas tradycyjnych sesji stacjonarnych, ale to niejedyna możliwość. Psycholog udziela też porad online. To doskonała alternatywa dla wszystkich tych, którzy mają kłopoty z dotarciem do gabinetu.

Nie ma znaczenia, jaką formę konsultacji wybrał pacjent, sesje zaczynają się od szczegółowego wywiadu, który ma na celu poznanie potrzeb podopiecznego. Pomoże to przygotować wstępny program i określić częstotliwość spotkań.

Na wizytę można umówić się telefonicznie lub przez elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Trzeba tylko podać typ usługi i wybrać specjalistę. W ośrodku przyjmuje:

  • mediator,
  • trener od rozwoju osobistego,
  • psycholog,
  • pedagog,
  • terapeuta.

Poradnia psychologiczna z Bielska jest zlokalizowana przy ul. Brodzińskiego 52. Gabinet mieści się w nowoczesnym budynku z wszelkimi udogodnieniami dla pacjentów, np. z kącikiem czytelniczym czy dziecięcym. Jest to szczególnie ważne przy nawiązywaniu kontaktu terapeuty z najmłodszymi.

Poza typowymi poradami Śląski Ośrodek Psychoterapii proponuje także sesje coachingowe oraz medytacyjne. Pomaga to zachować równowagę oraz wesprzeć profilaktykę zdrowia psychicznego. W okresie pandemii takie konsultacje budzą coraz większe zainteresowanie. Trener osobisty może pomóc przedsiębiorcy przy wypaleniu zawodowym. Wspólnie z podopiecznym odkrywa przyczyny braku satysfakcji z życia i opracowuje dla niego plan rozwoju osobistego. Porada coacha może być jednak niewystarczająca. Utrata sensu życia i poczucie osamotnienia często są pierwszymi objawami depresji. Dlatego zespół ośrodka w takich przypadkach zaleca szerszą diagnostykę. Kadra stara się uświadomić pacjentowi, że jego problemy mogą przekładać się na relacje z bliskimi. Dlatego w sesjach często uczestniczą także członkowie rodziny.

Ośrodek gwarantuje pełną dyskrecję. Osoby szukające wsparcia nie muszą czuć się skrępowane ani bać się zdradzać rodzinnych tajemnic. Często to one są kluczem do poznania prawdziwego źródła problemu.

Data dodania: 2021-04-04
Autor: Urszula Czerwińska
Źródło:
https://sop-psychoterapia.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (5 z 1 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec


Najedź, aby odkryć szczegóły.

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec


Najedź, aby odkryć szczegóły.