STIER S.C.
Strona WWW: https://www.stier.com.pl/
Adres Śląska 96
Miejscowość Gorzów Wielkopolski
Kod pocztowy 66-400
Nazwa Firmy: STIER S.C.
Telefon 664 152 722


Opis


System izolacji, który na polskim rynku dostępny jest od niedawna, to aluthermo quattro. Jest to produkt całkowicie innowacyjny, który posiada wiele zastosowań. Tego typu system stworzony jest z dwóch warstw aluminium o grubości 30 mikronów. Warstwy te rozdzielone są dwoma powłokami pęcherzyków powietrznych, które mają strukturę plastra miodu. System ten wyróżnia się dwoma dodatkowymi ekranami foliowymi z aluminium oraz wodoodporną pianką polietylenową.  Oprócz tego, że ten innowacyjny system posiada wiele zastosowań, to jest dostępny także w atrakcyjnej cenie. Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla materiałów, które są obecnie stosowane do izolacji. Szukając dobrej izolacji, warto zapoznać się z tym właśnie systemem oferowanym przez firmę Stier. Na stronie internetowej stier.com.pl możesz poznać dokładną ofertę firmy i dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tego typu izolacji.

Folia aluthermo quattro została dopracowana w każdym najmniejszym szczególe. System ten stanowi bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które jest termoizolacją, izolacją wiatrochronną oraz paraizolacją w jednym. Zalet tego systemu jest jednak o wiele więcej. Do najważniejszych można zaliczyć:

  • bardzo dobre właściwości termoizolacyjne,
  • lekkość,
  • niepalność,
  • trwałość,
  • łatwość montażu,
  • nietoksyczność,
  • przyjazna środowisku.

Dodatkowo firma daje klientowi 10 lat gwarancji.

Izolacja przeznaczona jest do ocieplania budynków zabytkowych. Jednak jej zastosowanie jest tak szerokie, że można wykorzystywać ją także do innych budynków. Folii tej używa się także do izolowania ścian, podłóg i dachów. Wykorzystywana może być także do ocieplania poddaszy, sufitów w piwnicach, rolet zewnętrznych, przyczep, furgonetek, rur i rurociągów, a także wszelkiego rodzaju obiektów inwentarskich.

Innowacyjny system izolacji został stworzony tak, aby zapewnić nieprzepuszczalną barierę dla promieniowania podczerwonego. Dzięki temu temperatura w budynku zarówno w zimie, jak i w lecie jest dogodna. Z tego też powodu produkt ten może być z powodzeniem wykorzystywany do ocieplania poddaszy.

Data dodania: 2018-11-14
Autor: Ignacy Król
Źródło:
https://www.stier.com.pl/aluthermo-quattro.htmlDodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Adwokat Paweł Polański

Zielona Góra


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Francepol Sp. z o.o.

Stary Kisielin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Adwokacka Barbara Sobol

Gorzów Wielkopolski


Najedź, aby odkryć szczegóły.