PICK A VOICE
Strona WWW: https://pickavoice.com
Adres Al. Niepodległości 161
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-555
Nazwa Firmy: PICK A VOICE
Telefon 509 993 164


Opis


Na stronie internetowej pickavoice.com można zapoznać się z ofertą profesjonalnych lektorów, którzy współpracują przy realizacji małych i średnich projektów. Są to rodowici użytkownicy rozmaitych języków, w tym polskiego, angielskiego, włoskiego, niemieckiego, a także wielu innych. Odbiorca może skorzystać z wyszukiwarki, która pozwala mu szybko znaleźć taki głos, który w zupełności spełnia jego oczekiwania. Przedsiębiorstwo ma doświadczenie w pracy z indywidualnymi klientami, a także podmiotami gospodarczymi. Oferuje swoją pomoc również w zakresie opracowywania ścieżki dźwiękowej do filmów, a także nagrywania audiobooków.

Oferta tego banku głosów jest skierowana do tych, którym potrzebny jest profesjonalny lektor do reklamy, filmiku przeznaczonego do mediów społecznościowych, a także powitania telefonicznego. Wycena zlecenia jest dokonywana już w kwadrans. Z kolei samo nagranie może zostać odesłane klientowi już w przeciągu 24 godzin od rozpoczęcia współpracy. Każdy tekst jest sprawdzany pod kątem jego poprawności. W ten sposób można uniknąć błędów, które uniemożliwiłyby wykorzystanie gotowego projektu. Treść jest dopasowywana również ze względu na właściwą interpretację sensu oraz wymowę. Studio przeprowadza również mastering i czyszczenie, w tym usuwa wszystkie niechciane odgłosy zarejestrowane podczas nagrania. Plik jest również dzielony na mniejsze części.

Odbiorcy mają do wyboru setki głosów, w tym zarówno damskich, jak i męskich. Dostępnych lektorów można podzielić ze względu na rozmaite czynniki, w tym cenę oraz czas realizacji zlecenia. Dzięki temu klient może znaleźć szybko rozwiązanie dostosowane do swoich oczekiwań. Studio zapewnia doradztwo w realizacji danego projektu. Korzysta jedynie z profesjonalnego, wysoce skutecznego sprzętu do nagrywania i obróbki gotowych plików audio. Szczegóły na temat możliwości skontaktowania się znajdują się na wskazanej wcześniej stronie. Warto już teraz udać się pod ten adres, aby znaleźć najlepszego lektora do swojego projektu.

Data dodania: 2021-06-07
Autor: Artur Lis
Źródło:
https://pickavoice.com/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromarket

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.