Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek
Strona WWW: https://www.kancelariamazurek.pl/
Adres Grójecka 194
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-390
Nazwa Firmy: Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek
Telefon 22 305 36 55


Opis


W przypadku nowelizacji ustaw dotyczących zamówień publicznych warto skorzystać z dostępnych szkoleń. Profesjonalne szkolenie o zamówieniach publicznych pozwoli w pełni przygotować się do przeprowadzenia zamówienia publicznego.

Na szkoleniach dotyczących zamówień można dowiedzieć się o tym, jakie dokumenty należałoby przygotować i w jaki sposób opisać przedmiot zamówienia, by nie narazić się na dodatkowe koszty. Szkolenia są doskonałą okazją, by dowiedzieć się, jak powinny być sporządzane ogłoszenia oraz jak należałoby wyszukiwać ogłoszenia o zamówieniach publicznych. Poza tym, można na nich dowiedzieć się o tym jak poprawnie przygotować SWIZ, szczególnie w przypadku kryteriów oceny.

Jeśli potrzebujesz pomocy w tym, jak powinieneś liczyć kryteria oceny, wybierz się na jedno ze szkoleń o zamówieniach publicznych. Dodatkowo, dowiesz się na nich, jak korzystać ze środków ochrony prawnej. Nowelizacja ustawy dotyczącej zamówień publicznych wprowadza zmiany zarówno dla zamawiającego, jak i wykonawcy. Stąd też należałoby zasięgnąć też porad prawnych, jak powinny być interpretowane akta prawne.

Ważne jest, aby korzystać ze szkoleń, które są dopasowane do potrzeb danej branży. Dzięki temu są one rzeczywistą wskazówką, jak poprawnie przeprowadzić zamówienia publiczne. To na takich szkoleniach dowiedzieć się można, jak się powinno badać warunki udziału. Trzeba przyznać, że Jednolity Europejski Dokument Zamówienia jest nowością, dlatego też należałoby dobrze zapoznać się z tym dokumentem.

Szkolenia z zamówień publicznych są również doskonałą okazją do tego, aby poznać zasady poprawnego opisywania przedmiotu zamówienia. Nieodpowiedni opis może skutkować tym, że zamawiający poniesie koszty, na które nie był przygotowany. Dlatego też należałoby zwrócić baczną uwagę na to, jak skonstruowany jest opis zamówienia np. usługi budowlanej. Na kancelariamazurek.pl dowiesz się, jak wyglądają takie szkolenia i znajdziesz przykładowe programy szkoleń. Z pewnością warto postawić na szkolenie, zanim konieczne będzie wprowadzanie zmian w dokumentacji.


Dodaj Opinię


Użytkownik Malwina napisał:
Szkolenia z zamówień publicznych są bardzo potrzebne szczególnie w małych miejscowościach i miasteczkach. Tylko wyszkoleni urzędnicy mogą zagwarantować dobre wykorzystanie środków unijnych.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromarket

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromony Rank

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.