Taurus Trading
Strona WWW: https://www.systemkolejkowy.pl
Adres Przemiłowska 25
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 54-059
Nazwa Firmy: Taurus Trading
Telefon 501-241-307


Opis


Systemy kolejkowe to rozwiązania spotykane w dużych placówkach pocztowych, bankach, urzędach i instytucjach, które każdego dnia przyjmują sporą liczbę petentów. Poprawiają one organizację pracy i ułatwiają przydzielanie poszczególnych klientów do okienek. Chronią przed pojawianiem się chaosu oraz konfliktów, co przekłada się na dobry wizerunek danej instytucji. Narzędzia te są wdrażane również w szpitalach, przychodniach oraz restauracjach, ponieważ wpływają na komfort kucharzy, kasjerów i innych pracowników. Zmniejszają też ryzyko błędnego wydawania zamówień.

 

Co ciekawe, niektóre systemy dają możliwość zajmowania kolejki za pośrednictwem internetu. W praktyce oznacza to, że petenci poznają dokładną godzinę, w której zostaną obsłużeni, dzięki czemu nie tracą czasu na stanie w kolejce. Dają one szansę uniknięcia przeludnienia i zwiększenia jakości usług.  System kolejkowy w szpitalu czy innym obiekcie nie obciąża zasobów komputerowych i rzadko ulega awariom. Służy między innymi do wydawania biletów z numerkami oraz umawiania wizyt na kolejne dni.

 

Niektóre z nich wysyłają komunikaty dźwiękowe informujące klientów o możliwości podejścia do stanowiska. Posiadają one lekkie ekrany LCD montowane na ścianach, na których wyświetlane są numerki. Profesjonalne oprogramowanie daje dostęp do przejrzystego interfejsu i umożliwia bezproblemowe administrowanie pracowników. Systemami kolejkowymi można cieszyć się dzięki firmie QS Touch, która zajmuje się ich wdrażaniem nie od dziś. Jej pracownicy dobierają rozwiązania dopasowywane do charakteru danego obiektu, a następnie tłumaczą sposoby ich działania.

 

Bezprzewodowe systemy, na jakie decydują się klienci, są łatwe w montażu i intuicyjne w obsłudze. Składają się na nie klawiatury mogące współpracować z kilkoma monitorami jednocześnie. Opisywane narzędzia poprawiają dynamikę przepływu klientów, usprawniają pracę zatrudnionego personelu oraz zwiększają jakość obsługi. Systemy kolejkowe stymulują sprzedaż, zmniejszają czas niezbędny do wykonania poszczególnych operacji i są łatwe podczas dopasowywania do potrzeb konkretnej inwestycji.

Data dodania: 2021-08-30
Autor: Piotr Sikora
Źródło:
https://www.systemkolejkowy.pl/qs-touch/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Hexssl

Wrocław


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Perfect Bust

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.