Gabinet Podologiczny PodoCare-Complex
Strona WWW: http://www.podocare-complex.pl/
Adres Karłowicza 22
Miejscowość Bydgoszcz
Kod pocztowy 85-092
Nazwa Firmy: Gabinet Podologiczny PodoCare-Complex
Telefon 664086227


Opis


Gabinet podologiczny jest miejscem, gdzie można sobie poradzić z wieloma dolegliwościami dotyczącymi paznokci oraz stóp. Są one często bardzo uciążliwe, powodują ból, powstawanie stanów zapalnych. W PodoCare-Complex oferowane są różne metody, które pozbywają się tego typu nieprawidłowości. Można tu usunąć brodawki podeszwowe. Podczas leczenia wykorzystuje się prąd o wysokiej częstotliwości. Technika ta jest bezinwazyjna, skutecznie eliminuje zmiany na skórze. Wykonywana jest tu również plastyka wałów okołopaznokciowych. Popularny zabieg na wrastające paznokcie zwalcza ten wyjątkowo dotkliwy problem. Przyczyną jego powstawania jest zazwyczaj noszenie zbyt ciasnego obuwia, nieprawidłowe obcinanie paznokci, a także przerost wałów okołopaznokciowych. Schorzeniu towarzyszy stan zapalny, ból oraz ucisk.

Skutkuje to nieprawidłową techniką chodzenia, która może prowadzić do poważnych zmian zwyrodnieniowych. Dzięki plastyce można skutecznie pozbyć się tej dolegliwości, pomóc pacjentom, u których wycięcie klinowe oraz wyrywanie paznokcia nie przyniosło pożądanych rezultatów. Usunięcie przerośniętych wałów oraz założenie szwów wykonywane jest przez doświadczonych specjalistów. Proces gojenia trwa około 3 tygodnie. Przed przystąpieniem do zabiegu konieczne jest wykonanie szczegółowej konsultacji. Lekarz dokładnie analizuje każdy problem, starając się dobrać odpowiednie metody. Czasem wykonanie zabiegu nie jest konieczne, wystarczy zastosować klamry. Dobierane są one do stopnia zaawansowania problemu.

Specjaliści zajmują się także pielęgnacją stopy cukrzycowej. Dzięki sprawdzonym działaniom można uniknąć powstawania ran, modzeli i odcisków. Osoby chore narażone są na różne skórne dolegliwości, co sprawia, iż często występują u nich otarcia, zakażenia i podrażnienia. Można tu wykonać pedicure medyczny, który jest podstawowym sposobem pielęgnacji stóp i paznokci. Wykorzystuje się do niego specjalne preparaty kosmetyczne, które są dostosowane do potrzeb skóry. Wzbogacone są w różne substancje, które działają ochronnie, przeciwgrzybiczo, natłuszczająco, zmiękczająco i regenerująco.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska

Włocławek


Najedź, aby odkryć szczegóły.