Twoj-Parkiet.pl
Strona WWW: https://www.twoj-parkiet.pl/
Adres Smardzewska 20
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60--16
Nazwa Firmy: Twoj-Parkiet.pl
Telefon 792 661 907


Opis


Drewno jest materiałem bardzo cenionym w aranżacji i wykończeniach wnętrz, gdyż jest trwałe, funkcjonalne i piękne. Wprowadza też do pomieszczeń niezwykły klimat, toteż bardzo pożądane są na przykład drewniane podłogi i parkiety. Choć na rynku pojawiają się ciągle nowe rozwiązania, prestiżu i przytulnego charakteru drewna nic nie jest w stanie zastąpić, toteż podłoża takie nadal cieszą się olbrzymią popularnością.

Materiał ten jednak także ma swoje granice wytrzymałości. Choć drewniane podłogi wykonuje się z bardzo odpornych na ścieranie, uszkodzenia i działanie czasu gatunków drewna, na przykład dębu czy sosny, zupełnie naturalne jest, że po jakimś czasie intensywnie eksploatowane podłoże traci swój estetyczny wygląd. Nie trzeba się tym jednak martwić ani tym bardziej planować wymiany podłogi na nową. Wielką zaletą drewnianych parkietów jest fakt, że dają się one bardzo łatwo odnawiać, zwłaszcza gdy zatrudni się do tego doświadczonych fachowców.

Cyklinowanie - sposób na drugie życie drewnianej podłogi

By przywrócić drewnianej podłodze dawny blask i perfekcyjny wygląd, a także uchronić ją przed dalszymi zniszczeniami, należy zeszlifować wierzchnią, starą i uszkodzoną warstwę drewna, a potem poddać podłoże odpowiednim działaniom. Usługi takie oferuje firma Twój-Parkiet.pl, proponująca cyklinowanie w Wolsztynie i innych wielkopolskich miastach. Do zabiegów tych firma wykorzystuje nowoczesne urządzenia, które pozwalają między innym zachować ład w otoczeniu, dzięki czemu właściciel domu czy mieszkania nie musi potem poświęcać wiele czasu na sprzątanie. Przede wszystkim jednak usługi te gwarantują bardzo dobry efekt odnowienia podłoża oraz zaimpregnowania go na przyszłość. Odnowiona podłoga wygląda fantastycznie, zachwycając swą błyszczącą, gładką powierzchnią i odzyskuje pełną funkcjonalność. Można też korzystać z niej bez obaw o jej stan, gdyż na koniec swych działań ekipa pokrywa ją lakierem lub olejem impregnującym, co także podkreśla usłojenie i zapewnia dodatkowy połysk. Efekt tych zabiegów przechodzi najśmielsze oczekiwania - nikt nie domyśli się, że nie jest to nowa podłoga.

Data dodania: 2018-11-30
Autor: Ignacy Król
Źródło:
https://www.twoj-parkiet.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.