Kancelaria Prawna Stawicka Szadach sp. k.
Strona WWW: https://szlegal.pl/
Adres Kościuszki 107
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-717
Nazwa Firmy: Kancelaria Prawna Stawicka Szadach sp. k.
Telefon 518 101 211


Opis


Często zdarza się, że próby uzyskania odszkodowania na własną rękę kończą się niepowodzeniem, a na dodatek wiążą się z silnym stresem oraz koniecznością poświęcania dużych ilości wolnego czasu. Z tego względu można rozważyć zasięgnięcie pomocy ekspertów, na których składają się prawnicy zajmujący się odszkodowaniami. Wykonują oni swoje obowiązki w kancelarii prowadzącej stronę szlegal.pl i każdorazowo dochowują tajemnicy zawodowej, dzięki czemu informacje przekazywane przez klientów nigdy nie dostają się w niepowołane ręce.

Kancelaria pomaga uzyskać satysfakcjonujące odszkodowanie po wypadku w miejscu pracy, na drodze i nie tylko. Jej pracownicy dysponują ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej, co zapewnia dodatkową ochronę osobom korzystającym z ich wsparcia. Każdy z nich przestrzega Kodeksu Etyki Adwokata i dotrzymuje ustalonych wcześniej terminów. Zdaniem wielu osób współpraca z zaufaną kancelarią podczas ubiegania się o odszkodowanie jest wysoce opłacalna.

Wieloletnie doświadczenie pracowników, wiedza oraz kwalifikacje przekładają się na szeroki zakres usług, na które składa się między innymi reprezentowanie poszkodowanych przed sądami różnych instancji. Wspierają oni klientów już na etapie przygotowania pozwu, który jest wolny od błędów. O odszkodowanie mogą ubiegać się osoby, które w niedalekiej przeszłości doznały uszczerbku na zdrowiu podczas wykonywania czynności zawodowych oraz na skutek wypadku komunikacyjnego.

Klientom kancelarii bardzo często należy się rekompensata za koszty:

  • przystosowania mieszkania do przebywania w nim osoby niepełnosprawnej po przebytym wypadku,
  • przewozu poszkodowanego do szpitala,
  • przewozu najbliższych, którzy chcą go odwiedzić.

Niekiedy mogą ubiegać się oni również o środki na zakup pojazdu ze specjalistycznym wyposażeniem oraz wynajęcie profesjonalnych rehabilitantów czy pielęgniarzy. Rekompensata obejmuje także utracone dochody w okresie, w którym dana osoba nie była w stanie pracować, ograniczoną aktywność w życiu prywatnym oraz krzywdy moralne.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.