FHU KMP-POL Maciej Kabala
Strona WWW: http://przezwajaniesilnikow.waw.pl
Adres Wołomińska 5
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-772
Nazwa Firmy: FHU KMP-POL Maciej Kabala
Telefon 601 354 319


Opis


Ogromne zakłady przemysłowe, jak i mniejsze warsztaty, bardzo często korzystają dzisiaj ze specjalistycznych i niezwykle drogich maszyn napędzanych silnikami elektrycznymi. Ich awaria po długim okresie eksploatacji może się oczywiście zdarzyć i często wiąże się z ogromnym wydatkiem. Jednostki napędowe są nierzadko jednymi z najdroższych podzespołów i dlatego tak popularne jest stosowanie alternatywy, jaką jest kompleksowa regeneracja. Obecnie, dzięki możliwości wykorzystania bardzo nowoczesnych technologii, proces ten jest nie tylko szybki, ale przede wszystkim efektywny. Wbrew powszechnym opiniom, taka regeneracja nie prowadzi do zmniejszenia mocy jednostki i gwarantuje jednocześnie bardzo długą jej żywotność.

Oczywiście zawsze podstawą jest to, aby usługami tego typu zajmowali się ludzie z doświadczeniem, dbający o najdrobniejsze szczegóły, którzy do tego naprawy wykonują zgodnie ze współczesnymi standardami technologicznymi. Profesjonalne przezwajanie silników elektrycznych w Warszawie oferuje firma FHU KMP-POL, która zapewnia bardzo kompleksowe usługi. Regeneracja możliwa jest między innymi w przypadku:

  • jednostek zasilanych prądem stałym lub zmiennym do 50 kW;
  • elektromagnesów, transformatorów oraz wirników;
  • specjalistycznych elektronarzędzi warsztatowych;
  • pomp wody oraz różnego rodzaju agregatów generujących prąd.

Wykorzystanie wysokiej jakości części oraz trzymanie się odpowiednich standardów technologicznych sprawiają, że po regeneracji sprzęt ma swoją pełną wydajność, a na samą naprawę udzielana jest oczywiście długa gwarancja. Pełną ofertę firmy można wygodnie sprawdzić, poprzez wejście na stronę internetową przezwajaniesilnikow.waw.pl. To naprawdę niedrogi i pewny sposób na przywrócenie sprawności elektronarzędziom czy urządzeniom przemysłowym i domowym niskim kosztem, szybko i zdecydowanie profesjonalnie. Co bardzo istotne, przed podjęciem się realizacji usług, firma bardzo skrupulatnie sprawdza każdą jednostkę napędową i weryfikuje ją pod kątem tego, czy jej regeneracja jest możliwa i czy efekt będzie zadowalający.

Data dodania: 2018-11-19
Autor: Joanna Pietrzak
Źródło:
http://przezwajaniesilnikow.waw.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromarket

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.