xProfis - Oprogramowanie dla Poligrafii i produkcji opakowań
Strona WWW: https://xprofis.pl/
Adres Rodzinna 9a
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 53-029
Nazwa Firmy: xProfis - Oprogramowanie dla Poligrafii i produkcji opakowań
Telefon 071 33 23 600


Opis


Właściciele firm chcący iść z duchem czasu powinni rozważyć wdrożenie nowoczesnych rozwiązań, usprawniających funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Dziś ich wybór jest na tyle szeroki, że znajdą wśród nich coś dla siebie zarówno osoby prowadzące niewielkie działalności, jak i korporacje zatrudniające setki pracowników. Odpowiednio dobrane systemy przynoszą wiele dobrego, ponieważ bardzo często wpływają na zyski ich właścicieli.

Pomoc związaną ze wdrożeniem nowoczesnego oprogramowania zapewniają specjaliści z firmy X Profis. Gwarantują oni kompleksowe wsparcie wszystkim klientom i chętnie wyjaśniają ewentualne wątpliwości. Na co dzień pracują między innymi z osobami prowadzącymi drukarnie rolowe. Każdy system, jaki proponują, został wielokrotnie przetestowany, a na dodatek odznacza się nieskomplikowaną obsługą, z którą poradzą sobie wszyscy nabywcy.

Przedsiębiorstwo współpracuje także z właścicielami drukarni wielkoformatowych, sitodrukowych, offsetowych, cyfrowych i nie tylko. Wdrażane systemy bardzo często wykorzystują zintegrowaną platformę służącą do gromadzenia danych w jednym miejscu, co jest wygodne. W praktyce oznacza to, że informacje udostępniane w wybranym przez siebie obszarze mogą być widoczne również w innych działach. Osoby zarządzające takimi rozwiązaniami otrzymują podgląd na to, co dzieje się w całej strukturze firmy, dzięki czemu mogą błyskawicznie reagować w razie dostrzeżenia nieprawidłowości.

Oferowane oprogramowanie daje szansę przeprowadzania operacji w czasie rzeczywistym. Tworzy ono wspólną bazę danych i występuje w modelu tradycyjnym lub chmurowym. Przydaje się przedsiębiorcom chcącym przyspieszyć tworzenie raportów czy zestawień oraz uniknąć występowania błędów.

Data dodania: 2021-10-11
Autor: Hanna Bąk
Źródło:
https://xprofis.pl/profis-poligrafia/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Hexssl

Wrocław


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Perfect Bust

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.