360STUDIOS - Studio Filmowe
Strona WWW: https://360studios.pl/
Adres
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy -
Nazwa Firmy: 360STUDIOS - Studio Filmowe
Telefon 607 267 698


Opis


Nagrywanie profesjonalnych filmów wymaga wiedzy technicznej i odpowiednich sprzętów. Najlepsze rezultaty przynosi współpraca z fachowcami, którzy nakręcili już niejeden materiał. Produkcja filmowa w Poznaniu przydaje się w wielu różnych sytuacjach i zamawiana jest między innymi przez:

  • przedsiębiorców, którym zależy na skutecznej reklamie wybranych produktów,
  • firmy poszukujące sposobów na wykreowanie swojego wizerunku w sieci,
  • organizatorów różnego rodzaju kampanii społecznych.

Pracownicy studia reklamowego 360STUDIOS przygotowują plan działania i szczególną uwagę zwracają na oczekiwania zleceniodawcy. Każdy materiał ma określony cel, który należy wypełnić. W przypadku filmów produktowych chodzi o pokazanie największych zalet użytkowych i estetycznych określonego przedmiotu. Niezbędne jest dobre oświetlenie i dopasowanie jak najkorzystniejszych kadrów.

Niektóre produkcje odbywają się w terenie. Wówczas można skorzystać z wyjątkowego sprzętu i nagrać okolicę dronem. Pokazanie różnych perspektyw sprawdza się na przykład w kreowaniu wizerunku jakiegoś przedsiębiorstwa. Można pokazać zakład produkcyjny z lotu ptaka lub pochwalić się szerokim gronem pracowników uwiecznionych na zdjęciach wykonanych na wysokości.

Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia, pracownicy studia będą zadawać klientowi różne pytania. Zależy im na jak najlepszym zrozumieniu jego wizji. Niektórzy dokładnie wiedzą, czego chcą i zgłaszają się do fachowców jedynie po techniczną realizację pomysłu. Inni natomiast pozostawiają stworzenie scenariusza filmowcom i liczą na praktyczne wskazówki ekipy. Każdy klient znajdzie rozwiązania odpowiednie dla swoich potrzeb.

Dobry spot reklamowy można nakręcić w bardzo korzystnej cenie. Ostateczny koszt współpracy zależy od kilku czynników. Należy do nich między innymi długość materiału i jego zakres tematyczny. Inną cenę będzie mieć krótka produkcja w studio, a inną złożona praca w terenie i przedstawianie na filmie wielu różnych miejsc oraz produktów. Szczegóły można ustalić indywidualnie.

Data dodania: 2021-10-08
Autor: Stanisław Nowicki
Źródło:
https://360studios.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.