HS MEDICAL POLAND
Strona WWW: https://hsmedical.pl/
Adres Fabryczna 45
Miejscowość Tychy
Kod pocztowy 43-100
Nazwa Firmy: HS MEDICAL POLAND
Telefon 786 86 80 32


Opis


Defibrylatory AED to  urządzenia coraz częściej spotykane w obiektach użyteczności publicznej. To efekt między innymi tego, że przykłada się dużą wagę do tego, jak istotne jest bezzwłoczne ratowanie ludzkiego życia w sytuacji zagrożenia. W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie firma HS Medical Polska produkuje wskazany sprzęt, bazując na najnowszych technologiach. Urządzenia działają w oparciu o sprawdzony algorytm AED z wytycznych międzynarodowych. Oznacza on, że sprawdzić należy oznaki krążenia po każdej minucie BLS, a następnie uaktywnić ręcznie sekwencję analizy rytmu. 

Na stronie producenta można sprawdzić, jakie modele są dostępne, jakie dokładnie mają funkcjonalności oraz jaka jest ich cena. Możliwy jest też kontakt z pracownikami, by dowiedzieć się więcej. Firma akcentuje, jak ważne w jej misji jest to, by uświadamiać społeczeństwo na temat ratowania ludzkiego życia. W związku z tym organizuje szkolenia. Klienci kupujący defibrylatory zapisywać mogą się na nie online lub telefonicznie. 

W cele edukacyjne wlicza się również udostępnienie informacji na temat powstania defibrylatorów przenośnych. Internauci dowiadują się, po co powstały defibrylatory i zgodnie z jakimi zamierzeniami były używane po raz pierwszy. W merytorycznym artykule znajdują się wiadomości dotyczące technologii wykonania i opcji, jakie mają defibrylatory różnego rodzaju. Sporo uwagi poświęcone jest urządzeniom do użytku publicznego, pozwalającym każdemu pomóc w ratowaniu życia ludzkiego. Przenośna wersja defibrylatorów jest wykorzystywana w wielu obiektach. Dzięki upowszechnieniu wiadomości o ich działaniu można przekonać się, jak zasadne jest ich stosowanie i jak wiele dobrego przynosi dla ogółu społeczeństwa. Firma dba o to, aby wiedza była podana w zrozumiały sposób. 

Data dodania: 2021-11-16
Autor: Artur Lis
Źródło:
https://hsmedical.pl/wiedza/jak-powstały-defibrylatory-aedDodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec


Najedź, aby odkryć szczegóły.

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec


Najedź, aby odkryć szczegóły.