Kancelaria adwokacka Katarzyna Pawłowska
Strona WWW: https://kancelariapawlowska.pl
Adres Stacha Świstackiego 15
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-430
Nazwa Firmy: Kancelaria adwokacka Katarzyna Pawłowska
Telefon 505 510 204


Opis


Szukając pomocy dla kogoś z rodziny, kto jest podejrzany o dokonanie czynu karalnego, należy starannie wybrać obrońcę, który przeprowadzi tę osobę przez kolejne etapy sprawy, dbając, aby była ona traktowana zgodnie z przepisami prawa. Każdy człowiek ma prawo do obrony, bez względu na to, jaki czyn popełnił. Reprezentacji poszkodowanych i podejrzanych w procesach karnych podejmuje się każdy zatrudniony w biurze prawniczym we Wrocławiu adwokat przyjmujący sprawy karne. Aby zapoznać się z zakresem usług i sposobami działania wspomnianego biura, wystarczy odwiedzić stronę kancelariapawlowska.pl.

Podejmując się prowadzenia sprawy, adwokat oczekuje szczerości i stara się zbudować atmosferę zaufania. Dokładnie omawia z klientem przyjętą strategię i będzie się jej trzymał przez cały czas trwania postępowania. Omawia też dokładnie z podejrzanym czy oskarżonym całą sprawę, aby był on świadomy przepisów, jakie jej dotyczą. Informuje go o wszelkich podejmowanych krokach, jak również o działaniach zaangażowanych w postępowanie organów. 

Stosunkowo często się zdarza, że obrońca potrzebny jest dosłownie w jednej chwili, dlatego kancelaria uruchomiła numer telefonu, pod który można dzwonić, oczekując natychmiastowej pomocy. Jest to ważne, gdy podejrzanemu mają zostać postawione zarzuty i wszystko, co powie, może być wykorzystane przeciw niemu. Prawnik zgłaszający się jako obrońca zadba, aby jego klient był traktowany zgodnie z prawem i będzie go reprezentował kolejno w procesie przygotowawczym, w postępowaniu karnym, a jeśli zostanie skazany, będzie występował z wnioskami do sądów. Mogą to być między innymi pisma o:

  • dozór elektroniczny,
  • warunkowe odroczenie kary pozbawienia wolności,
  • warunkowe, przedterminowe zwolnienie,
  • przerwa w odbywaniu kary.

Z racji lokalizacji kancelaria ta współpracujące głównie z mieszkańcami Wrocławia. Podejmuje się jednak reprezentowania klientów przed sądami także z innych regionów kraju, gwarantując rzetelne i profesjonalne prowadzenie spraw i dbałość o interesy klientów.

Data dodania: 2021-11-14
Autor: Artur Lis
Źródło:
https://kancelariapawlowska.pl/prawo-karneDodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Hexssl

Wrocław


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Perfect Bust

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.