Kancelaria Adwokacka adw. Marcin Sakowicz
Strona WWW: https://adwokatsakowicz.pl
Adres Kazimierzowska 3
Miejscowość Bielsk Podlaski
Kod pocztowy 17-100
Nazwa Firmy: Kancelaria Adwokacka adw. Marcin Sakowicz
Telefon 607 556 767


Opis


Kancelarie adwokackie specjalizujące się w prawie rodzinnym współpracują z klientami przygotowującymi się do rozwodów. Podczas tego typu rozpraw poruszane są kwestie związane z podziałem wspólnego majątku, wysokością wypłacanych alimentów czy opieką nad dzieckiem. Niekiedy wiążą się one z silnymi emocjami, które nigdy nie są dobrym doradcą. Obecność doświadczonych i kompetentnych prawników pomaga zredukować stres oraz przygotować się na pytania padające podczas spotkań w sądzie.

 

Prawnicy mający wieloletnie doświadczenie zawodowe przyjmują w kancelarii adwokackiej Marcina Sakowicza. Firma ta jest wybierana przez wzgląd na kompleksowość usług oraz profesjonalne podejście do każdego przypadku. Jej usługi są kierowane do mieszkańców Hajnówki, którzy chcą, by rozwód przebiegł możliwie jak najszybciej. Wynajęcie dobrego adwokata pozwala lepiej przygotować się do rozprawy. Dzięki niemu klienci wiedzą, jak zachować się na sali sądowej oraz czego unikać. Służy on radą na każdym etapie współpracy, co przekłada się na większą pewność siebie.

 

Adwokaci przydają się również w dopełnianiu formalności. Można im zlecić stworzenie pozwu rozwodowego oraz innych pism, które zostaną przesłane do odpowiednich placówek. Wyjaśniają w nich przyczyny rozpadu pożycia małżeńskiego oraz żądania jednej ze stron. Pomagają także osobom, które otrzymały podobne dokumenty od małżonka i zastanawiają się, jakie kroki poczynić.

 

Specjaliści przyspieszają procesy rozwodowe, choć oczywiście nie mają wpływu na termin rozprawy. Na co dzień koncentrują się na tworzeniu pozwów wolnych od błędów, dzięki czemu nie są one odsyłane w celu naniesienia poprawek, co wydłużałoby postępowanie. Bardzo dobrze wiedzą, jakie pytania mogą paść podczas rozprawy, ponieważ mają na koncie mnóstwo przeprowadzonych spraw. Nigdy nie podejmują pochopnych decyzji i nie działają pod wpływem impulsu. Przygotowują najlepszą strategię obrony, zbierają materiały dowodowe, a niekiedy też spotykają się ze świadkami, co zwiększa prawdopodobieństwo wygranej.

 

Data dodania: 2021-11-27
Autor: Radosław Król
Źródło:
https://adwokatsakowicz.pl/uslugi/prawo-rodzinne/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Adwokat Mirosław Dęmski

Augustów


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Insperio

Choroszcz


Najedź, aby odkryć szczegóły.

TECHMASZ - Cezary Kalinowski

Białystok


Najedź, aby odkryć szczegóły.