FunFutbol
Strona WWW: https://funfutbol.pl/
Adres Murzynowskiego 20
Miejscowość Olsztyn
Kod pocztowy 10-684
Nazwa Firmy: FunFutbol
Telefon 515295131


Opis


Olsztyn, stolica Warmii, to miasto, które proponuje dzieciom różnego rodzaju rozrywki i zajęcia wspomagające ich rozwój psychofizyczny. W bogatej ofercie rozmaitych instytucji publicznych oraz prywatnych znajdują się zatem dodatkowe lekcje języka angielskiego, twórcze i pobudzające kreatywność ćwiczenia fizyczne połączone z animacją, pracą z rekwizytami, dające szerokie pole dla wyobraźni czy też zajęcia typowo sportowe, których głównym założeniem jest rozkwit sprawności młodych osób, co łączy się też z dobrą zabawą.

 

Szkółka piłkarska FunFutbol, zlokalizowana na terenie Olsztyna, proponuje dzieciom znajdującym się w różnym przedziałach wiekowych treningi piłki nożnej na świeżym powietrzu. Jest to całkowite przeciwieństwo zastoju i biernego spędzania czasu wolnego przed ekranem komputera. Zajęcia są bardzo intensywne pod względem fizycznym, ale także zapewniają dzieciom wspaniałą zabawę w gronie rówieśników. Forma ćwiczeń została idealnie dopasowana do możliwości ruchowych danej grupy wiekowej. Te wyjątkowe zajęcia dla dzieci w Olsztynie wciąż przyciągają zachwyconych uczniów szkoły podstawowej czy też przedszkolaki, które po zakończeniu spotkania już nie mogą doczekać się następnego. Strona internetowa szkółki – Funfutbol.pl w sposób przejrzysty opisuje jej działalność i pozwala zapisać dziecko na darmowy pokaz treningowy przez formularz kontaktowy od ręki!

 

Do szkółki przyjmowane są maluchy liczące sobie nawet mniej niż 5 lat. Od początku stawia się na ich rozwój psychofizyczny, rozpoczynając od intensywnej rozgrzewki, idąc do części właściwej, czyli doskonalenia techniki gry w piłkę nożną, kończąc wreszcie na specjalnej chwili wyciszenia, dającej wytchnienie, wpływającej relaksująco na pobudzone dzieci. Profesjonalni trenerzy czuwają nad właściwym przebiegiem zajęć, a ich wielkim atutem jest ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Podczas zajęć z przedszkolakami są także obecni rodzice, co wpływa pozytywnie na psychikę dzieci.

 

W przypadku ćwiczeń dla starszaków z przedziału wiekowego 6-12 lat trenerzy skupiają się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do dziecka i udoskonalaniu technik gry, motoryki czy mentalności. Treningi nawiązują bezpośrednio do standardów stosowanych na terenie Niemiec czy Belgii, które dają wyjątkowo dobre efekty.

 

Szkółka uczestniczy również w wielu turniejach piłkarskich, co motywuje podopiecznych do pracy.

Data dodania: 2018-12-22
Autor: Hanna Bąk
Źródło:
https://funfutbol.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

Olsztyn


Najedź, aby odkryć szczegóły.

ACLARI DIAMONDS

Olsztyn


Najedź, aby odkryć szczegóły.

AUTOTECH Sp. z o.o.

Elbląg


Najedź, aby odkryć szczegóły.