Zakład Produkcyjno Handlowy IZOMER
Strona WWW: https://bigbag.izomer.com.pl/
Adres Czołowo 1
Miejscowość Koło
Kod pocztowy 62-600
Nazwa Firmy: Zakład Produkcyjno Handlowy IZOMER
Telefon 63 262 68 11


Opis


Sprawdzone worki do pakowania produktów przemysłowych najlepiej kupować od zaufanego producenta. Jeśli chcesz mieć pewność, że kupujesz opakowania naprawdę wysokiej jakości, to zrezygnuj z pośredników i hurtowni. Zgłoś się bezpośrednio do producenta, aby mieć gwarancję trwałości i solidności wykonania oraz konkurencyjnej ceny. 

Niezawodne worki PP i big bag

Firma Izomer to profesjonalny zakład produkcyjno-handlowy z wieloletnim doświadczeniem. Od lat zajmują się wytwarzaniem i sprzedażą w ilościach hurtowych worków do pakowania rozmaitych produktów. U nich znajdziesz produkty dopracowane, o różnych wzorach i kształtach. Każdy oferowany przez nich model jest solidny i wytrzymuje deklarowane obciążenie bez najmniejszego problemu. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji połączonym z wieloletnim doświadczeniem masz gwarancję, że wybierasz wysoką jakość. 
W ich ofercie znajdziesz worki polipropylenowe oraz worki typu big bag o różnych rozmiarach, a także kontenery elastyczne idealne do przewożenia produktów przemysłowych. Każdy rodzaj opakowań oferowany przez nich może zostać dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb. Na workach może znaleźć się dowolny nadruk w postaci napisów ostrzegających przed niebezpieczną zawartością lub logo firmy, w zależności od Twoich wymagań. Ponadto dostępnych jest wiele kształtów i rozmiarów ich worków, co ułatwi podjęcie decyzji.

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu

Ta firma produkcyjno-handlowa na pewno spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zgłoś się do nich już teraz, a na pewno nie pożałujesz! Żadne opakowanie, które opuszcza ich magazyn nie jest wadliwe. Wszystkie partie produktów przechodzą rozmaite testy, a każdy oferowany przez nich worek spełnia wszystkie normy i wymagania stawiane przez przepisy zarówno krajowe, jak i europejskie. Dzięki temu ich opakowania są mocne, solidne i bardzo trwałe. 
Każdy rodzaj opakowania sprzedawany przez nich dostępny jest w kilku różnych wzorach. Mają one odmienną wielkość i pojemność, a także różnią się ilością uchwytów czy przeznaczeniem. Dodatkowo możesz sam wybrać kolor opakowań oraz konkretne nadruki. Nie zwlekaj, odwiedź stronę internetową bigbag.izomer.com.pl już teraz i sprawdź ich ofertę. 

Data dodania: 2018-12-27
Autor: Fabian Włodarczyk
Źródło:
https://bigbag.izomer.com.pl/worki-polipropylenowe/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.