Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska
Strona WWW: https://notariuszszafranska.pl/
Adres Wierzbowa 5
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-853
Nazwa Firmy: Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska
Telefon


Opis


Stolica Wielkopolski, czyli Poznań, podobnie jak każdy większy ośrodek miejski, obfituje w szereg miejsc, gdzie można zwrócić się o pomoc prawną w potrzebnej nam formie. Gdy – dajmy na to – chcemy bez straty czasu dopełnić formalności związanych z dziedziczeniem, optymalną drogą będzie skorzystanie z usług wybranego przez nas notariusza. Uzyskanie aktu poświadczenia dziedziczenia to (z reguły) koszt około kilkuset złotych, jednak warto ponieść te koszty, gdyż droga sądowa jest przeważnie znacznie dłuższa i bardziej skomplikowana dla spadkobierców.

Inną sprawą, z którą często zwracają się klienci do notariusza – jest udzielenie pełnomocnictwa. Dotyczy to szczególnie tych wszystkich przedsiębiorców, którzy (często ze względu na charakter swojej pracy) są zmuszeni do dłuższych i regularnych pobytów za granicą. Wyrobienie takiego dokumentu szalenie ułatwia płynne oraz sprawne funkcjonowanie dowolnej firmy. Mając w ręku pełnomocnictwo – pracownik może na przykład reprezentować swojego szefa przed sądami, jak również podpisywać umowy.

Dobry notariusz w Poznaniu to na przykład Marta Szafrańska. Skrupulatnie zdobywana wiedza prawna oraz niezbędne w tej branży doświadczenie, owocują pełnym profesjonalizmem w podejściu do każdego z klientów – niezależnie od jego możliwości finansowych czy też formatu problemu, z którym przychodzi.

Warto wiedzieć, że w kancelarii, prowadzonej przez tę panią notariusz, stawia się także na maksymalną – w granicach dopuszczalnych rzecz jasna przez przepisy – elastyczność, gdy wymaga tego konkretna sprawa. Przy odrobinie pomysłowości i dobrej woli można wybrnąć praktycznie z każdego problemu.

Wszyscy, szukający dobrego notariusza w Poznaniu, mogą rozważyć skorzystanie z tej oferty. Jedną z podstawowych zasad, jakie przyświecają działalności wspomnianej placówki jest pełna transparentność działań, gdy sprawa, jaką z jaką zwraca się klient, dotyczy zwaśnionych stron.

Wszystkie wymienione mocne strony tej kancelarii składają się na naprawdę wartą rozważenia propozycję usług z tego zakresu działań oraz porad prawnych.

Data dodania: 2019-01-11
Autor: Ryszard Rutkowski
Źródło:
https://notariuszszafranska.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.