Nova Sp. z o.o.
Strona WWW: https://nova.com.pl/
Adres Perzycka 83
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-182
Nazwa Firmy: Nova Sp. z o.o.
Telefon +48 61 661 06 20


Opis


Decydując się na otwarcie własnej działalności gospodarczej w formie sklepu, należy również liczyć się z możliwością kradzieży towaru. To jedna z najbardziej problematycznych kwestii związanych z prowadzeniem biznesu, gdyż wymaga nierzadko znacznych nakładów finansowych na zastosowanie odpowiednich zabezpieczeń oraz sporej pomysłowości, gdyż złodziejom z pewnością jej nie brakuje. 

Obecnie jedną z najpopularniejszych metod ochrony przed kradzieżą jest wykorzystywanie systemu zabezpieczającego, którego podstawą są klipsy antykradzieżowe. Klient nie może wynieść ze sklepu towaru bez usunięcia takiej przeszkody podczas płacenia przy kasie. Tam ekspedientka ściąga klips i usuwa blokadę, zapobiegając aktywowaniu się alarmu.

Powyższe rozwiązanie wymaga zakupu nie tylko odpowiedniej do potrzeb ilości samych zabezpieczeń, ale także właściwie zsynchronizowanego do ich usuwania otwieracza. Nie wolno zapominać o magnetycznych bramkach przy wyjściu ze sklepu, które pomagają udaremniać każdą próbę kradzieży głośnym sygnałem dźwiękowym. Są to niezbędne wydatki, które należy potraktować jako inwestycję. W mniejszych powierzchniowo punktach sprzedaży takie całościowe systemy mogą zastąpić ochronę, co znacznie obniża comiesięczne koszty.

Dostawcą, u którego można bezproblemowo zamówić kompletny zestaw do wykrywania i zabezpieczania się przed kradzieżą, jest firma Nova Sp. z o.o. To realizator działający od lat na polskim rynku, którego kadra doskonale orientuje się w potrzebach współczesnych przedsiębiorców. Zachęca do nawiązania długoterminowej współpracy. Może zaproponować systemy antykradzieżowe oraz elementy zastępcze, które z powodzeniem można stosować zamiennie, na wypadek chociażby awarii. 

Data dodania: 2022-01-19
Autor: Olaf Sawicki
Źródło:
https://nova.com.pl/products/klipsyDodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.