Bio - baseny
Strona WWW: http://www.bio-baseny.pl
Adres Obornicka 76
Miejscowość Suchy Las k/Poznania
Kod pocztowy 62-002
Nazwa Firmy: Bio - baseny
Telefon 605 061 831


Opis


Przydomowe baseny przynoszą prawdziwe ukojenie podczas upalnych dni. Dzięki nim nie trzeba udawać się do publicznych aqua-parków, które bywają drogie i zatłoczone. Akweny tego typu dają możliwość zadbania o kondycję fizyczną, a na dodatek poprawiają samopoczucie. Dostarczają mnóstwa rozrywki podczas garden-party i schładzają organizm, co chroni przed jego przegrzaniem. Jednak, aby korzystanie z basenów było bezpieczne, należy zadbać o czystość wody, jaka się w nich znajduje. Poza używaniem preparatów chemicznych równie ważne są osłony z tworzyw sztucznych oraz innych materiałów odpornych na wilgoć. Konstrukcje te przyjmują rozmaite formy i zabezpieczają wodę przed zanieczyszczeniami, takimi jak pyłki, piasek, gałęzie oraz liście.

Zadaszenia spełniają także inną funkcję. Chronią bowiem przed wychładzaniem wody, co zmniejsza konieczność włączania ogrzewaczy. Dzięki temu posiadacze basenów minimalizują koszty związane z ich eksploatacją i mają zapewnioną wodę o przyjemnej temperaturze. Przykrywanie basenów chroni też przed jej wyparowywaniem, a co za tym idzie – koniecznością częstego uzupełniania. Zainteresowani takimi rozwiązaniami wybierają chętnie rolety basenowe od firmy Bio Baseny. W katalogu udostępniono sprawdzone i solidne konstrukcje sterowane ręcznie lub automatycznie.

Rolety przekładają się na lepszą wydajność urządzeń grzewczych, takich jak pompy ciepła i sprawdzają się wśród rodzin z dziećmi, ponieważ chronią przed przypadkowym wpadnięciem do basenu. Wykorzystywanie osłon ułatwia utrzymanie wody w należytej czystości, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo osób, które się w niej kapią. Przykrycia tego typu odznaczają się dużą wypornością, a do ich produkcji wykorzystano poliwęglan oraz PVC.

Data dodania: 2022-01-27
Autor: Dorota Dudek
Źródło:
http://www.bio-baseny.pl/baseny/wyposazenie-dodatkowe/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.