greentex24
Strona WWW: https://www.greentex24.pl/
Adres Nyska 61a
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-505
Nazwa Firmy: greentex24
Telefon 501 727 858


Opis


Mikrofibra to materiał z włókien poliamidowych i poliestrowych, który jest stosowany do produkcji ściereczek. Dzięki nim można wyczyścić delikatne szkła okularów bez ryzyka zarysowania. To lepsza alternatywa dla pozbywania się plam i kurzu za pomocą chusteczek, ręczników papierowych czy ubrań, które mogą niszczyć tego typu powierzchnie. Ściereczki mają różne kolory i wzory, a wszystkie z nich są bardzo chłonne i nie wymagają stosowania chemicznych środków czyszczących.

Do najważniejszych zalet, jakimi cechuje się mikrofibra do okularów, zalicza się odporność na rozerwanie, przedzieranie i rozciąganie na skutek prania. Ściereczki te można wrzucać do pralki lub myć je ręcznie z wykorzystaniem mydła. Odznaczają się one przyjemną fakturą, miękkością i chłonnością. Ze względu na gładką powierzchnię sprawdzają się podczas czyszczenia luster, szyb, płyt indukcyjnych i nie tylko. Firmą mającą je w asortymencie, jest Greentex24. To ceniona hurtownia współpracująca z właścicielami warsztatów samochodowych, firm sprzątających oraz zakładów lakierniczych.

Ściereczki z mikrofibry nie niszczą się na skutek częstego prania i wyróżniają się dłuższą żywotnością w porównaniu do modeli z innych materiałów. Włókna takich szmatek są kilkukrotnie cieńsze niż jedwab, bawełna oraz wełna, co przekłada się na efektywność sprzątania. Z łatwością przylegają do różnych powierzchni i nie wymagają używania siły podczas pozbywania się plam. Charakterystyczna struktura szmatek pozwala wychwytywać najmniejsze cząsteczki kurzu, dzięki czemu wybrane powierzchnie są idealnie czyste.

Szmatki zbierają kurz i pyłki z wierzchniej warstwy szkła oraz ze szczelin czy mikroporów. Dają one możliwość zaoszczędzenia na środkach myjących, a po zamoczeniu pozostawiają niewielką ilość wody w formie bardzo małych kropel. Mikrofibra przywraca czystość nie tylko okularom, ale i sprzętom AGD, takim jak lodówki, kuchenki mikrofalowe lub piekarniki. Nie tworzy nieestetycznych smug i sprawia, że urządzenia zachowują elegancki połysk.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Hexssl

Wrocław


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Perfect Bust

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.