Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec
Strona WWW: http://adwokat-baklazec.com/
Adres Modrzejowska 20
Miejscowość Sosnowiec
Kod pocztowy 41--20
Nazwa Firmy: Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec
Telefon 795 612 518


Opis


Osoby, mieszkające na terenie Śląska, mogą z powodzeniem korzystać z usług prawnika z Sosnowca, działającego w kancelarii adwokat-baklazec.com. Petenci mogą liczyć na kompleksową obsługę w wielu dziedzinach. Adwokat zajmuje się wsparciem w następujących gałęziach prawa:

  • prawo cywilne
  • prawo karne
  • prawo rodzinne
  • prawo upadłościowe i naprawcze
  • prawo gospodarcze

Założyciel kancelarii może pochwalić się wieloma osiągnięciami w swym fachu. Czynnie działa już od 2003 roku. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach. Współpracuje z klientami indywidualnymi oraz z firmami i przedsiębiorstwami. Aby podjąć współpracę z tym właśnie adwokatem, należy wybrać jedną z dostępnych form kontaktu:

  • kontakt za pośrednictwem e-mail
  • kontakt telefoniczny
  • kontakt przy użyciu formularza kontaktowego
  • kontakt osobisty

Kancelaria nie posiada uniwersalnego cennika świadczonych usług. Dzieje się tak dlatego, ponieważ każdy przypadek jest traktowany przez adwokata w stu procentach indywidualnie. Każda sprawa przybiera inny przebieg. Każda z nich zajmuje różną ilość czasu. W różnych przypadkach, adwokat musi spędzać w pracy mniej, lub więcej godzin.

Jedną z usług, z a którą trzeba sporo zapłacić, jest skorzystanie z, tak zwanego, dyżuru aresztowego. Kancelaria w pakiecie swych usług posiada taką właśnie formę współpracy. To, na czym ona polega, to nic innego niż ciągła gotowość adwokata do przybycia do aresztu i udzielenia wsparcia klientowi w momencie, gdy zajdzie taka potrzeba. Chodzi tutaj, szczególnie, o godziny nocne. Do aresztowań i przesłuchań, bardzo często dochodzi w godzinach wieczornych.

Na pomoc mogą liczyć także osoby poszkodowane w różnego rodzaju wypadkach. Kancelaria wspiera w uzyskiwaniu odszkodowań po zdarzeniach na drodze lub wszelkiego rodzaju incydentach, które kwalifikują się do otrzymania pieniędzy od firmy ubezpieczeniowej.

Warto zdecydować się na skorzystanie z usług tej właśnie kancelarii. W momencie, w którym w grę wchodzą sprawy, wymagające interwencji prawniczej, należy podjąć współpracę z osobami, które dobrze znają się na tym, co robią. 

Data dodania: 2019-01-18
Autor: Joanna Pietrzak
Źródło:
http://adwokat-baklazec.com/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz


Najedź, aby odkryć szczegóły.

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Adwokat Stefan Mrozek

Gliwice


Najedź, aby odkryć szczegóły.