Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik
Strona WWW: https://tomasz-janik.pl/
Adres Starowiejska 58
Miejscowość Gdynia
Kod pocztowy 81-356
Nazwa Firmy: Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik
Telefon 609 609 717


Opis


Pragnąc rozwiązać trudny problem prawny, wiele osób poszukuje pomocy u specjalistów w konkretnej dziedzinie. Zgłaszają sie do nich osoby prywatne i podmioty instytucjonalne oczekujące konkretnego rozwiązania. Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Janik świadczy profesjonalne usługi w wielu dziedzinach. Ma ona swoją siedzibę w Gdyni, gdzie przyjmuje niejeden radca prawny specjalizujący się w prawie gospodarczym i zajmujący się np. obsługą przedsiębiorstw, jak również adwokaci służący pomocą m.in. w zakresie prawa:

  • cywilnego,
  • nieruchomości,
  • administracyjnego,
  • rodzinnego,
  • spadkowego.

Pełen zakres usług kancelarii można znaleźć na jej stronie.

Bez względu na rodzaj sprawy, każdy problem jest szczegółowo analizowany, a adwokat, który się nią zajmuje, stara się wybrać najlepsze rozwiązanie zgodne z prawem i satysfakcjonujące obie strony. Klient informowany jest o ewentualnym ryzyku oraz konsekwencjach prawnych danego rozwiązania. Prawnik podejmujący się prowadzenia dowolnej sprawy oczekuje od klienta szczerości. Wszystkie informacje, jakie zostaną mu przekazane, są poufne i zgodnie z kodeksem etycznym nie będą ujawniane bez zgody mocodawcy.

Zespół ten tworzą młodzi adwokaci, ale ze sporym doświadczeniem w prowadzeniu różnych spraw, którzy na salach sądowych spędzili wiele godzin. Są to profesjonaliści z doskonałymi kompetencjami, posługujący się językami obcymi, dlatego można im również powierzyć obsługę spółek, współpracujących z zagranicznymi kontrahentami.

Aby skorzystać z usług kancelarii, wystarczy skontaktować się z nią telefonicznie lub e-mailem. Można ją też odwiedzić osobiście. Cechuje ją wysoki standard obsługi, rzetelność oraz maksymalna staranność działań adwokatów przyjmujących sprawy.

Data dodania: 2022-02-09
Autor: Fabian Włodarczyk
Źródło:
https://tomasz-janik.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt

Pruszcz Gdański


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Centrum Stomatologiczne Curodental

Gdańsk


Najedź, aby odkryć szczegóły.