Culiinaria Italiana
Strona WWW: https://culiinaria.pl/pl/
Adres Hoża 62
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-681
Nazwa Firmy: Culiinaria Italiana
Telefon 794-050-060


Opis


Smaczne dania kuchni włoskiej, które można zamówić w bardzo atrakcyjnych cenach są oferowane przez firmę z portalu internetowego culiinaria.pl. Na jej stronie online można zapoznać się z ofertą. Jest ona skierowana do miłośników kuchni śródziemnomorskiej. Dzięki temu w menu można znaleźć potrawy wykonywane ze składników takich jak makaron, mięso oraz owoce morza. Restauracja stawia na przeniesienie wyjątkowych smaków z Włoch do Polski. Dzięki temu każdy konsument znajdujący się w lokalu może poczuć się jak za granicą. Umożliwiają to nie tylko pyszne potrawy, ale także wyjątkowy wystrój. Odzwierciedla on wnętrza włoskich knajp, które cechują się prostotą. Zdjęcia z tego wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy można bez problemu sprawdzić na wyżej wymienionej stronie.

Wszystkie osoby zainteresowane rezerwacją stolika powinny skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy odpowiadającym za tego rodzaju kwestie. Numer telefonu można znaleźć w odpowiedniej zakładce widocznej na portalu. Restauracja w Warszawie w dzielnicy Śródmieście jest otwarta do późnych godzin wieczornych. W związku z tym istnieje możliwość zaproszenia do nich osób, które następnie chcą kontynuować spotkanie w innym miejscu. Wysokiej jakości jedzenie dostarcza organizmowi niezbędnych wartości odżywczych oraz minerałów.

Każde z oferowanych dań jest tworzone na miejscu, co w sposób oczywisty przekłada się na jego smak. Klienci bardzo chętnie zamawiają dania typowe dla kuchni rzymskiej oraz weneckiej. Jest to związane z faktem oryginalności włoskiej kuchni regionalnej. W karcie dań są dostępne także wyjątkowe trunki np. wina, które pochodzą wprost od włoskich producentów. W przypadku pojawienia się problemów z wyborem konkretnego alkoholu można liczyć na pomoc kelnera.

Data dodania: 2022-02-11
Autor: Ryszard Rutkowski
Źródło:
https://culiinaria.pl/pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromarket

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.