produktyreklamowe.com.pl
Strona WWW: https://produktyreklamowe.com.pl/
Adres Główna 38
Miejscowość Brzezia Łąka
Kod pocztowy 55-093
Nazwa Firmy: produktyreklamowe.com.pl
Telefon 663 787 665


Opis


Przedsiębiorstwo ProduktyReklamowe.com.pl działa w branży od lat, współpracując z klientami z całego kraju. Zajmuje się ono przede wszystkim tworzeniem reklam podświetlanych, produkowanych na podstawie projektów zleceniodawców lub tworzonych przez jego grafików. Firma ta ma doskonale wykwalifikowaną załogę, dla której priorytetem jest zadowolenie klientów. Na wyposażeniu swojego parku maszynowego ma wiele zaawansowanych urządzeń, pozwalających na wykonanie każdego zamówienia bez względu na jego stopień skomplikowania.

Firma ta ma bogatą i trakcyjną cenowo ofertę. Jest w stanie wykonać małe i duże zlecenia w krótkim czasie. Stosuje nowoczesne technologie i odporne na wiele czynników materiały, dlatego wytworzone przez nią artykuły są nie tylko estetyczne, ale też trwałe. Między innymi może ona zaoferować klientom kasetony:

  • w ramie aluminiowej,
  • z plexi,
  • z dibondu
  • z licem winylowym.

Wśród zalet pierwszego z nich jest przede wszystkim to, że można w nim wymieniać grafikę, dzięki czemu reklama może być dowolnie modyfikowana i aktualizowana. Przy doborze podświetlenia odpowiedniej mocy można uzyskać produkt świecący całą powierzchnią lica. W ofercie dostępne są płaskie i wypukłe kasetony tego typu.

Kasetony drugiego rodzaju cechują się tym, że cała ich powierzchnia wykonana jest z plexiglas. Zwykle z tego materiału wykonuje się małe reklamy świecące całą powierzchnią. Zamontowane w nich żarówki czy moduły LED sprawiają, że są one z daleka dostrzegalne.

Najczęściej zamawianymi są kasetony z kompozytu aluminiowego, zwanego różnie, w zależności od producenta. Najczęściej spotyka się nazwę dibond. Jest to materiał niezwykle wdzięczny w obróbce, dający się giąć na giętarce krawędziowej, dlatego lico i boki wykonuje się z jednego kawałka materiału. Jego zaleta jest też to, że można w nim bez trudu wyciąć najbardziej wymyślne kształty.

Ostatni rodzaj kasetonów to produkty o dużych rozmiarach, ponieważ długość płyt innych materiałów jest ograniczona. W takich przypadkach wykonuje się ramę z profili aluminiowych i naciąga na nią materiał winylowy z nadrukiem, który także można podświetlić. Jest to idealne rozwiązanie dla reklam powyżej 4mb. 

Bez względu na to, z jakich materiałów kasetony podświetlane wybierze klient, zostaną wykonane starannie i spełnią oczekiwania najbardziej wymagającego zleceniodawcy.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Hexssl

Wrocław


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Perfect Bust

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.