Francepol Sp. z o.o.
Strona WWW: https://francepol.com/pl
Adres Zatorze 9
Miejscowość Stary Kisielin
Kod pocztowy 66-002
Nazwa Firmy: Francepol Sp. z o.o.
Telefon 683258343


Opis


Dla każdego przedsiębiorcy koszt usług transportowych jest istotną kwestią. Wielu biznesmenów szuka korzystnej oferty, która pozwoli zaoszczędzić jak najwięcej pieniądze. Jednak nie warto zawsze korzystać z najniższej ceny. Przede wszystkim należy stawiać na bezpieczeństwo oraz szybkość transportu, zwłaszcza dotyczy to zakładów, które wytwarzają produkty z krótką datą przydatności do użytku lub przedmioty delikatne, wymagające odpowiednich warunków przechowywania i zabezpieczenia. Co konkretnie wpływa na cenę transportu?

Pierwszym ważnym czynnikiem jest rodzaj przewożonego towaru. W przypadku ładunków drobnicowych koszt zależy od ich objętość oraz wagi i z reguły jest ustalany indywidualnie po zapoznaniu się informacjami przekazanymi przez klienta. Natomiast ładunki całopojazdowe mają stabilną cenę, ponieważ przedsiębiorca wynajmuje pojazd wraz z kierowcą, więc gabaryty przedmiotów nie mają znaczenia.

Kolejną kwestią jest odległość miejsca załadunkowego od docelowego. Warto wiedzieć, że przewozy importowe są tańsze od frachtu eksportowego. Dodatkowa opłata może dotyczyć ładunków, które należy transportować szybko. Przewozy ekspresowe z reguły są droższe od 50%. W niektórych przypadkach nawet o 100% od ceny regularnej. Istotna jest również data. Przewóz ładunków w czasie świąt oraz dni wolnych ma wyższą cenę. Towary ponadgabarytowe wymagają specjalnych pojazdów z mocnym nadwoziem, co również może podwyższyć ostateczny koszt.

Firma Francepol oferuje profesjonalne usługi transportowe. Cennik jest przystępny. Każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w doborze najlepszej opcji. Więcej informacji na temat oferty oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej.

Data dodania: 2022-06-04
Autor: Joanna Pietrzak
Źródło:
https://francepol.com/pl/cennikDodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

STIER S.C.

Gorzów Wielkopolski


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Adwokat Paweł Polański

Zielona Góra


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Adwokacka Barbara Sobol

Gorzów Wielkopolski


Najedź, aby odkryć szczegóły.