Baltic- Trade Paliwa
Strona WWW: https://baltictrade.com.pl
Adres Gdyńska 38
Miejscowość Tuchom
Kod pocztowy 80-209
Nazwa Firmy: Baltic- Trade Paliwa
Telefon 587430091


Opis


Praca na budowie wymaga zastosowania szeregu maszyn, które nie mogą zostać uruchomione bez wcześniejszego wlewu odpowiedniego rodzaju paliwa. Planując działania z wykorzystaniem sprzętu z silnikiem diesla lub spalinowym, warto upewnić się, czy w okolicy można znaleźć stację proponującą benzynę lub olej napędowy w cenie hurtowej. Przy dużym zapotrzebowaniu dobrym pomysłem jest zabranie ze sobą przenośnego, mającego odpowiednią pojemność transportera surowców odpowiedzialnych za napęd i napełnianie go cyklicznie. 

Aby ograniczyć przestoje w pracy wywołane koniecznością zawiezienia transportera do punktu w celu zatankowania, można skorzystać z oferty lokalnego dystrybutora, jeśli może on zaproponować dowóz paliwa pod wskazany adres. Takie zamówienie realizują pracownicy firmy Baltic- Trade Paliwa Sp. z o.o. Dostarczają surowiec w ilościach hurtowych, dbając zarówno o terminowość dostaw, jak i jakość samego paliwa.

Nie poleca się dokonywać zaopatrzenia w benzynę lub olej napędowy z niepewnego źródła. Oszczędności wynikające ze znalezienia dostawcy oferującego bardzo niską cenę za litr mogą okazać się złudne. Wlewanie do baku takich "promocyjnych" mieszanek to spore ryzyko, że ich skład jest nieoptymalny i może zagrażać poszczególnym częściom nie tylko silnika, ale całego układu napędowego. Koszty napraw przy stałym użytkowaniu paliwa niskiej jakości mogą okazać się kolosalne, o czym przekonało się wielu kierowników ekip budowlanych, odpowiedzialnych za zaopatrzenie i organizację logistyki pracy.

Problemy z niesprawnym sprzętem generują dalsze kłopoty. Wydłuża się czas realizacji poszczególnych etapów budowy, zwiększa się też frustracja pracowników oraz zleceniodawcy. Konieczność natychmiastowej wymiany wyposażenia z uwagi na potrzebę jego serwisowania (lub nawet zezłomowana, jeśli urządzenie nie nadaje się do naprawy) to również spore obciążenie założonego budżetu. Nie każda ekipa budowlana może sobie pozwolić na zakup od ręki kosztownego sprzętu, nawet jeśli jest to niezbędne.

Data dodania: 2022-05-10
Autor: Stanisław Nowicki
Źródło:
https://baltictrade.com.pl/hurt.phpDodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt

Pruszcz Gdański


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Centrum Stomatologiczne Curodental

Gdańsk


Najedź, aby odkryć szczegóły.