Studio Projektowe Motiv
Strona WWW: https://www.studio-motiv.pl/
Adres Jana Nagórskiego 5
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-408
Nazwa Firmy: Studio Projektowe Motiv
Telefon +48 604 434 422


Opis


Atrakcyjna cenowo nieruchomość zazwyczaj posiada pewne mankamenty. Niekiedy dostrzeżonym już na pierwszy rzut oka problemem jest niewymiarowy układ pomieszczeń bez możliwości zwiększenia metrażu poprzez wyburzenie bądź przeniesienie ścian. W takiej sytuacji można zrezygnować z zakupu lub poprosić o pomoc fachowca. Kompetentny projektant może przygotować projekt uwzględniający zagospodarowanie poszczególnych przestrzeni zgodnie z potrzebami potencjalnych nabywców. Przedstawiona wizja pomoże dostrzec potencjał lokalu, a tym samym skłonić do podjęcia decyzji o jego nabyciu. 

Wsparcie specjalisty może okazać się dobrze przemyślaną inwestycją, zwłaszcza w sytuacji, jeśli nieruchomość, oprócz niesprzyjającego układu pomieszczeń spełnia inne oczekiwania nabywców, na przykład jest położona w atrakcyjnej lokalizacji z dostępem do potrzebnych punktów usługowych czy jest też świetnie skomunikowana z miejscem pracy. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć kwestię zakupu, doceniając możliwości aranżacyjne przedstawione w projekcie. Może się okazać, że nawet uwzględniając koszt usługi projektanta i kalkulacyjną cenę za wdrożenie proponowanych przez niego rozwiązań, oferta za nieruchomość nadal jest atrakcyjna.

Firmą, która chętnie pomoże niezdecydowanym klientom i opracuje koncepcję zagospodarowania wystawionej na sprzedaż przestrzeni mieszkalnej, jest Studio Projektowe Motiv. Jego kadra zazwyczaj działa regionalnie, oferując kompleksową aranżację wnętrz mieszkańcom Poznania i okolicznych miejscowości, jednak, uwzględniając zapotrzebowanie rynkowe, rozpoczęła teraz działalność także poza Wielkopolską. Projektanci zapraszają do zapoznania się z przedstawioną na stronie studio propozycją współpracy.

Data dodania: 2022-06-15
Autor: Piotr Sikora
Źródło:
https://www.studio-motiv.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.