Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.
Strona WWW: https://noriet.pl/
Adres Grochowska 217
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 04-077
Nazwa Firmy: Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.
Telefon 22 870 66 46


Opis


Podjęcie decyzji o rozwodzie nie jest proste. Jest to spora zmiana w życiu, zwykle wynikająca z poważniejszych problemów. Zadaniem adwokatów jest dopilnowanie, aby procedura rozwodowa przebiegała zgodnie z przepisami prawa. W kancelarii sprawy rozwodowe w Warszawie są jednymi z częściej podejmowanych tematów.

Na stronie noriet.pl opisane jest dokładnie, jak przebiega współpraca. Ponadto na pierwszym spotkaniu w kancelarii również będzie się poinformowanym o tym, jak po kolei wygląda postępowanie w przypadku rozwiązania związku małżeńskiego na drodze prawnej. Na początku adwokat pomoże przygotować pozew rozwodowy, w jakim znajdą się wszystkie wymagane punkty formalne. Dzięki temu, nie będzie powodu do tego, aby w przyszłości zrobić korektę. Następnie, w imieniu klienta adwokat złoży pozew w sądzie oraz dopilnuje wyznaczenia terminu rozprawy. Ponadto wsparcie prawnicze dotyczy negocjacji przedrozwodowych lub mediacji, o ile będzie takie życzenie klienta lub drugiej strony. W tym przypadku również można liczyć na pomoc adwokata. 

Kiedy sprawa będzie już rozstrzygana w sądzie, klienci kancelarii mogą spodziewać się, że adwokat przygotuje się wnikliwie do ich reprezentowania. Na bieżąco będzie odpowiadać na wszystkie kwestie zgłoszone przez drugą stronę oraz adekwatnie reagować na to, co dzieje się na sali rozpraw. Sposób postępowania uzależniony zostanie od tego, czy sprawa będzie toczyła się z uwzględnieniem orzekania o winie jednego ze współmałżonków, czy też rozwód bez orzekania o winie. Adwokat z kancelarii zajmie się także:  alimentami, podziałem majątku oraz wyznaczeniem opieki nad małoletnimi dziećmi klienta. Wszystkie ustalenia będą na bieżąco omawiane ze stroną zainteresowaną. 

Data dodania: 2022-06-07
Autor: Radosław Król
Źródło:
https://noriet.pl/sprawy-rozwodowe-warszawa/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromarket

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.