Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.
Strona WWW: https://noriet.pl/
Adres Grochowska 217
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 04-077
Nazwa Firmy: Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.
Telefon 22 870 66 46


Opis


Rozwód w sądzie może zostać ogłoszony z orzekaniem o winie bądź bez orzekania o winie. W wielu sytuacjach małżonkowie decydują się na to, aby nie ustalać, kto jest winny rozpadowi związku, co znacząco przyspiesza całą procedurę. Można też jeszcze przed sprawą w sądzie ustalić z drugą stroną polubownie kwestię opieki nad dzieckiem, alimentów czy podziału majątku.

Kancelaria prawnicza Noriet jest miejscem oferującym wsparcie od początku, a więc jeszcze przed sprawą w sądzie. Adwokat, reprezentując jedną ze stron w postępowaniu, jakim jest rozwód bez orzekania o winie, zajmuje się negocjacjami ze współmałżonkiem, pilnując, by wszystko odbywało się w świetle przepisów prawa oraz zgodnie z interesem jego klienta. Kolejno, zajmuje się opracowaniem pozwu o rozwód. Dokument zostanie przygotowany wyczerpująco i będzie uwzględniać aspekty formalne oraz indywidualne okoliczności, bezpośrednio mające wpływ na daną sprawę. 

Wsparcie adwokata w sprawie rozwodowej bez orzekania o winie opiera się na reprezentowaniu klienta w sądzie. Wówczas osoba rozwodząca się może być spokojna, iż jej dobro będzie stawiane na pierwszym miejscu. Uzgodnione są równocześnie kwestie, takie jak: opieka nad dziećmi i alimentacja. Rozwód może zostać orzeczony już podczas pierwszej rozprawy bądź na kolejnej. Jeśli w toku sprawy pojawiłyby się niejasności, adwokat zadba o to, aby były wyjaśniane na bieżąco. Kiedy rozwód zostanie ogłoszony, specjalista od prawa dopilnuje również, żeby postanowienia z rozprawy były przestrzegane. Oznacza to, że na wsparcie specjalisty można liczyć również po zakończonej sprawie. Podczas pierwszej rozmowy w kancelarii obie strony przedstawiają swoje oczekiwania odnośnie zakresu współpracy. 

Data dodania: 2022-06-09
Autor: Norbert Kowalczyk
Źródło:
https://noriet.pl/rozwod-bez-orzekania-o-winie/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromarket

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.