Klinika Złotowska dr Kubasik
Strona WWW: https://klinikazlotowska.pl/
Adres Złotowska 63
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-189
Nazwa Firmy: Klinika Złotowska dr Kubasik
Telefon 607229933


Opis


Z biegiem lat skóra twarzy traci elastyczność i zaczyna wiotczeć, co powoduje pojawianie się bruzd oraz zmarszczek. Niekiedy proces starzenia wiąże się również ze zmianą owalu w obrębie policzków, brody oraz żuchwy. Stanowi to problem estetyczny wśród wielu osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Część z nich stosuje kremy przeznaczone dla cery dojrzałej, a jeszcze inni zapisują się na różnego rodzaju zabiegi. Tym wartym uwagi jest modelowanie kształtu twarzy, proponowane w Poznaniu przez klinikę prowadzącą stronę klinikazlotowska.pl.

Specjaliści oferują zabieg wolumetrii, polegający na użyciu kwasu hialuronowego. Jego celem jest ochrona przed opadaniem tkanek oraz przemieszczaniem się ich, co prowadziłoby do zmiany kształty twarzy oraz utraty wyraźnego zarysu. To ciekawa propozycja dla osób chcących cieszyć się młodszym i atrakcyjniejszym wyglądem każdego dnia. Wolumetria sprawdza się wśród pacjentów z opadającymi policzkami, zapadającymi się skroniami, ubytkami kości jarzmowych oraz bruzdami wargowo-bródkowymi i nosowo-wargowymi.

Specjaliści współpracują z osobami chcącymi wymodelować kształt brody oraz z nieregularnym owalem twarzy. Wprowadzają oni środki za pomocą jednorazowych igieł i wykorzystują wypełniacze z usieciowanym kwasem hialuronowym. Zabieg jest niemalże bezbolesny, a jego efekty utrzymują się przez nawet 20 miesięcy. W niektórych przypadkach podawane jest znieczulenie miejscowe, jednak nie jest ono konieczne. W miejscu wstrzyknięcia wypełniaczy pojawiają się niewielkie obrzęki i zaczerwienienia, które znikają w ciągu paru dni. Są one na tyle małe, że można zakamuflować je delikatnym makijażem.

Wykorzystywane preparaty sprawdzają się w przypadku podbródka, żuchwy, skroni, policzków oraz czoła i zapewniają naturalne rezultaty. Redukują opadające policzki, uwydatniają kości, wypełniają „dolinę łez” i są w stanie zmniejszyć widoczność głębokich bruzd. Ponadto pooprawiają napięcie skóry, która staje się bardziej elastyczna i nawilżona, przez co wygląda zdrowiej oraz młodziej.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.