GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A.
Strona WWW: https://www.hossa.gda.pl
Adres Władysława IV 43
Miejscowość Gdynia
Kod pocztowy 81-395
Nazwa Firmy: GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A.
Telefon 58 620 70 33


Opis


Zakup mieszkania od dewelopera to marzenie wielu osób, gdyż oznacza zdobycie zupełnie nowego, nieużywanego lokum, w nowo powstałym budynku. Jednak takie rozwiązanie rodzi też pewne utrudnienia i konsekwencje, w postaci przede wszystkim konieczności przeprowadzenia prac wykończeniowych. Większość firm sprzedających nowe mieszkania oferuje ich stan tzw. deweloperski, co oznacza, że w lokalach wykonane są tylko podstawowe prace wykończeniowe, związane na przykład z wykonaniem instalacji. Wszystko inne trzeba zrobić we własnym zakresie, by móc się wprowadzić, co znacznie oddala ten moment w czasie - tym bardziej że popyt na usługi ekip remontowych jest bardzo duży i często trzeba długo czekać na przystąpienie do realizacji. Niełatwo jest też znaleźć dobrą ekipę i prace mogą pociągnąć za sobą kolejne wielkie koszty.

Doświadczony deweloper, mający na koncie mnóstwo inwestycji w postaci wznoszenia budynków wielorodzinnych, Grupa Inwestycyjna Hossa, doskonale zdaje sobie sprawę z takich utrudnień. Chcąc zaoszczędzić ich swym klientom i umożliwić im niezwłoczne zamieszkanie w nowym lokalu, oferuje im nie tylko sprzedaż mieszkać, ale też ich wykończenie pod klucz - w Gdańsku oraz innych miastach Trójmiasta. Jest to świetne rozwiązanie z wielu względów, ale przede wszystkim dlatego, że firma ma własne zaufane ekipy, które realizują takie prace, co oznacza dla klientów to, że nie muszą ich poszukiwać we własnym zakresie ani też długo czekać na realizację. Ekipy współpracujące z deweloperem są gotowe do pracy, mogą przystąpić do niej niezwłocznie. W dodatku wszystkie czynności wykonują szybko i sprawnie, można zatem wprowadzić się po niedługim czasie od zakupu lokalu w stanie deweloperskim.

W dodatku osoby korzystające z tego udogodnienia mogą liczyć na najwyższą jakość - prac i samego wykończenia. Jako renomowany deweloper, firma nie mogłaby pozwolić sobie na współpracę z kiepskimi fachowcami. W dodatku przywiązywana jest wielka uwaga do tego, by wykorzystywali oni w swej pracy tylko najlepsze materiały.

Data dodania: 2022-07-16
Autor: Norbert Kowalczyk
Źródło:
https://www.hossa.gda.pl/podklucz/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt

Pruszcz Gdański


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Centrum Stomatologiczne Curodental

Gdańsk


Najedź, aby odkryć szczegóły.