Apteka Urtica
Strona WWW: https://www.aptekaurtica.pl/
Adres Królowej Jadwigi 12
Miejscowość Kędzierzyn-Koźle
Kod pocztowy 47-232
Nazwa Firmy: Apteka Urtica
Telefon 571-381-182


Opis


Zainteresowanie lekami homeopatycznymi, tak samo jak wieloma innymi niekonwencjonalnymi działaniami mającymi przywracać zdrowie lub utrzymywać je, stale się zwiększa, co ma związek z ich naturalnością i łagodnością. Czy oznacza to, że bezpiecznie mogą po nie sięgać także ciężarne? Ciąża co prawda chorobą nie jest, ale jest to odmienny stan organizmu. Wszystko, co spożywa ciężarna, trafia do płodu, trzeba zatem bardzo uważnie sięgać po wszelkiego rodzaju produkty. Leki są szczególnym zagrożeniem, ale głównie gdy chodzi o chemiczne preparaty. Zaleca się, by unikać ich kiedy tylko jest to możliwe, nawet gdy chodzi o preparaty na powszechne dolegliwości, jak przeciwbólowe czy na przeziębienie. Jak to jest z homeopatią?

Homeopatia w ciąży? Tak, ale z głową

Okres ciąży trwa wiele miesięcy i wiąże się z różnego rodzaju dolegliwościami, trudno zatem wyobrazić sobie, by kobieta przez ten czas nie potrzebowała pomocy ze strony substancji leczniczych. Zapotrzebowanie ciężarne zgłaszają zwłaszcza gdy chodzi o preparaty na dolegliwości trawienne, gdyż są one częste, związane z ciążą. Czy leki homeopatyczne w takim przypadku będą dobrym rozwiązaniem? Tak, na pewno lepszym niż środki chemiczne, o silnym działaniu, homeopatia opiera się bowiem na łagodnym oddziaływaniu na organizm. Jednocześnie jednak trzeba pamiętać, by takie środki stosować ostrożnie, najlepiej w porozumieniu z lekarzem oraz pozyskiwać je z zaufanych źródeł.

Najlepszym dowodem na to, że ciężarne mogą bezpiecznie stosować homeopatię, jest fakt, że w internetowej aptece Urtica, oferującej tego rodzaju środki, znaleźć można wiele preparatów przeznaczonych specjalnie dla pań w ciąży. Są to między innymi zioła na trawienie, usuwające dolegliwości gastryczne, często dokuczające w tym czasie.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

HSI Sp. z o.o.

Opole


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Adwokat Małgorzata Pokrywka

Kędzierzyn-Koźle


Najedź, aby odkryć szczegóły.