GREENHOUSE SERVICE S.C.
Strona WWW: https://greenhouse-service.pl/
Adres Kasztanowa 12
Miejscowość Lubliniec
Kod pocztowy 42-700
Nazwa Firmy: GREENHOUSE SERVICE S.C.
Telefon 504 130 489


Opis


Architektura szklarniowa jest coraz szerzej doceniana wśród wielu pasjonatów ogrodnictwa i ma ona obecnie niewiele wspólnego z jej sztandarowymi przykładami z przeszłości. Nie ma tu już miejsca na klasycystyczną monumentalność królewskiej pomarańczarni, na zaimprowizowane plastikowe sześciany z zaniedbanej działki ani na foliowe tunele.

Podług nowej filozofii propagowanej przez kraje północnej Europy szklarnie ogrodowe powinny spełnić kilka podstawowych funkcji:

  • umożliwić codzienny kontakt z zielenią i naturą

  • rozszerzyć zasięg samowystarczalności gospodarstwa domowego

  • dostarczyć świeżego pożywienia o znanym pochodzeniu poza sezonem

  • spełnić oczekiwania estetyczne (z zewnątrz – jako konstrukcja architektoniczna; w środku – jako przytulna przestrzeń umilająca spędzony w niej czas)

  • stać się miejscem spotkań

Tak oto zrodziła się tendencja, która stawia na połączenie prostoty skandynawskiego dizajnu z pełną funkcjonalnością zimowego ogrodu. Greenhouse Service dostarcza rozwiązania dla hobbystycznych i profesjonalnych ogrodników zainspirowane północnymi trendami. Zakłada ona, że do cieplarni powinna wpadać jak największa ilość naturalnego światła. Minimalistyczne obramowanie szklanych ścian spełnia idealnie to założenie, oferując wykończenie przyciągające uwagę swoją prostotą i elegancją.

Firma zajmuje się dystrybucją aluminiowych szklarni ogrodowych oraz oranżerii pokrytych poliwęglanem lub hartowanym szkłem. Tak transparentne oraz oszczędne kompozycje eksponują i stawiają w centrum uwagi uprawiane rośliny. Materiały odznaczają się wyjątkową stabilnością i posiadają certyfikat wytrzymałościowy TUVRheinland.

Jako że jednym z najważniejszych aspektów budowli jest jej dekoracja, jest możliwe nabycie szeregu akcesoriów, które ułatwią uprawę kwiatów lub warzyw, upiększając jednocześnie widoczne z zewnątrz wnętrze:

  • dodatkowe okno dachowe

  • półki

  • krawężniki służące do stworzenia ścieżki przeprowadzającej przez wnętrze

  • zestawy do podwiązywania roślin montowane wzdłuż i w poprzek

Urządzając cieplarnię po raz pierwszy, warto pamiętać, że jest to inwestycja na wiele lat. Specjaliści zawsze doradzają i objaśniają, jakie opcje są dostępne również w kwestii wymiarów i usytuowania projektu.

Data dodania: 2019-02-24
Autor: Hanna Bąk
Źródło:
https://greenhouse-service.pl/szklarnie-ogrodowe/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Adwokat Stefan Mrozek

Gliwice


Najedź, aby odkryć szczegóły.