Szyciewdomu.pl
Strona WWW: https://www.szyciewdomu.pl
Adres Aleja Niepodległości 54a
Miejscowość Wołomin
Kod pocztowy 05-200
Nazwa Firmy: Szyciewdomu.pl
Telefon 798 501 160


Opis


Odkrywszy w sobie pokłady kreatywności i pragnąc nauczyć się szyć na maszynie, należy pomyśleć o zakupie odpowiedniego sprzętu. Niektóre osoby zaczynają od prostych urządzeń, nie wiedząc jeszcze, czy zauroczenie krawiectwem jest chwilowe, czy może przerodzi się w prawdziwą pasję. Ale są też i tacy, którym zależy na sprzęcie z wyższej półki, dającym satysfakcję tworzenia i znacznie ułatwiającym pracę.

Mnóstwo maszyn do szycia można znaleźć w sklepie internetowym ze strony szyciewdomu.pl. Firma ta współpracuje z renomowanymi producentami z kraju i z zagranicy, dostarczającymi nie tylko maszyny do szycia, ale też inne urządzenia, które bez trudu można znaleźć w menu. Umożliwia ona zakupy za gotówkę i na wygodne raty, gwarantując szybką wysyłkę zakupionych towarów. Zwykle paczki opuszczają magazyn w ciągu jednej doby, a często nawet tego samego dnia. Jej personel zawsze chętnie służy fachowym doradztwem w zakresie wyboru urządzenia, jak też części zamiennych i akcesoriów dodatkowych.

W zasadzie na wirtualnych półkach jest wszystko, co mogłoby się przydać nie tylko w prywatnym domu, ale też w salonie mody czy w zakładzie krawieckim. Do najbardziej profesjonalnych urządzeń należy prasowalnica parowa Łucznik, Texi czy innej marki. Dzięki użytym do produkcji, wysokiej jakości materiałom oraz starannemu wykonaniu, urządzenie to cechuje się trwałością i funkcjonalnością. Przyda się nie tylko w profesjonalnych szwalniach, ale też do użytku komercyjnego, np. w hotelach. Umożliwia prasowanie z parą i na sucho. Chociaż nie ma przeciwwskazań do jej zakupu dla domów prywatnych, mniejszą, ale także bardzo skuteczną alternatywą jest wysokiej jakości żelazko parowe. 

Oferta sklepu obejmuje również mnóstwo innego sprzętu i różnych akcesoriów, niezbędnych u każdego krawca, amatora i profesjonalisty. W sprzedaży są m.in.:

  • szpilki krawieckie,
  • stopki do maszyn,
  • nici, zestawy igieł,
  • miary krawieckie,
  • mydełka i kredy,
  • nożyczki,
  • walizki i torby na maszyny,
  • naparstki,
  • oleje do maszyn,

a to tylko niewielki ułamek asortymentu.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromarket

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.