DBO Polska sp. z o.o.
Strona WWW: https://dbopolska.pl
Adres Hetmańska 65A
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15-727
Nazwa Firmy: DBO Polska sp. z o.o.
Telefon 533 454 699


Opis


Prowadzenie księgowości wydaje się stosunkowo proste. Do czasu! Kłopoty przedsiębiorców zaczynają się, gdy Urząd Skarbowy skontroluje dokumentację potwierdzającą prawidłowość rozliczeń podatkowych. Prawdziwym ratunkiem jest bardzo dobre biuro księgowo-podatkowe, które zajmie się sprawdzeniem zasadności wyników i w ramach pełnomocnictwa będzie reprezentować klientów w postępowaniach sądowych czy administracyjnych. Jak znaleźć odpowiedniego usługodawcę, który zapanuje nad chaosem w firmowych rozliczeniach z urzędami?

W wielu przypadkach dopiero kontrola podatkowa w Białymstoku sprawia, że firmy z regionu szukają fachowej pomocy. Standardowe biura rozliczeń skupiają się na bieżącym prowadzeniu dokumentacji.  Do fachowców z przygotowaniem prawnym przedsiębiorcy zwracają się dopiero w sytuacji podbramkowej. W wypadku wykrycia przez Urząd Skarbowy nieprawidłowości białostocka kancelaria podatkowa DBO pomaga w ich naprawieniu na wiele sposobów - od optymalizacji podatków po ugodę z pełnomocnikiem fiskusa.

W uzasadnionych przypadkach występuje na drogę prawną lub mediuje i doprowadza do ugody z US. Dokładnie sprawdza całą dokumentację podatkową i poddaje interpretacji odpowiednie przepisy. Jak wiadomo, wiele aktów prawnych w naszym kraju interpretuje się w różny sposób. Doświadczeni prawnicy i księgowi specjalizujący się w podatkach pomagają naprawić finanse poprzez rzetelną wykładnię prawną. Reprezentując klientów od początku do końca sprawy doprowadzają do jak najkorzystniejszego rozstrzygnięcia dla zleceniodawcy. Warto zainteresować się także ofertą zespołu dotyczącą doradztwa podatkowego i regularnej księgowości. W ten sposób  można zyskać partnera na lata - sojusznika w optymalizacji podatkowej i wydatków firmy.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Adwokat Mirosław Dęmski

Augustów


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Adwokacka adw. Marcin Sakowicz

Bielsk Podlaski


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Insperio

Choroszcz


Najedź, aby odkryć szczegóły.