Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.
Strona WWW: https://matbud-torun.pl/
Adres Leśna 5
Miejscowość Rozgarty
Kod pocztowy 87-134
Nazwa Firmy: Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.
Telefon 56 674-30-20


Opis


Przygotowując się do realizacji dużej inwestycji budowlanej, warto zapoznać się z ofertą rynkową dotyczącą wszelkich materiałów potrzebnych zarówno do wzniesienia ścian, pokrycia ich dachem, jak i do wykończenia wnętrz. Wiele z nich prezentuje swój asortyment przez internet, wiec znalezienie ich nie jest problemem.

Atrakcyjne ceny oraz bogactwo asortymentu oferują duże hurtownie należące do większego przedsiębiorstwa, zrzeszającego 12 oddziałów w różnych miastach na terenie Centralnej i Północnej Polski. Ze wszystkimi filiami, wśród których jest także betoniarnia wykonująca zamówienia indywidualne i hurtowe, można się zapoznać, odwiedzając stronę matbud-torun.pl. Firma ta współpracuje z klientami prywatnymi, innymi hurtowniami, z podwykonawcami i generalnymi wykonawcami dużych obiektów.

Szukając wysokiej jakości, niedrogich materiałów budowlanych do realizacji dowolnej inwestycji, warto zapoznać się z asortymentem oddziału znajdującego się w Łodzi, gdzie można kupić chemię budowlaną, sufity podwieszane, suche zabudowy, materiały ścienne, techniki zamocowań, materiały do izolacji termicznej i hydroizolacji, pokrycia dachowe i mnóstwo innych artykułów w bogatym wyborze i na kieszeń każdego inwestora.

To, co wyróżnia to przedsiębiorstwo spośród innych, to przede wszystkim atrakcyjne ceny oraz dopasowanie oferty do potrzeb inwestora. Zawsze można tam liczyć na fachowe doradztwo w kwestii wyboru najlepszych technologii czy materiałów. Do każdego klienta podchodzi się tam indywidualnie, gwarantując:

  • przestrzeganie warunków umów,
  • terminowość,
  • dbałość o zadowolenie klienta,
  • wysoki poziom usług.

Oferta hurtowni jest wyjątkowo bogata i różnorodna. Firma ta jest również ceniona za rzetelność i profesjonalizm.

Data dodania: 2022-10-10
Autor: Sara Lewandowska
Źródło:
https://matbud-torun.pl/lodz/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska

Włocławek


Najedź, aby odkryć szczegóły.