Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC"
Strona WWW: https://amc.net.pl/
Adres Mników 389
Miejscowość Morawica
Kod pocztowy 32-084
Nazwa Firmy: Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC"
Telefon 12 656-70-88


Opis


Ważnym elementem każdej inwestycji budowlanej są wysokiej jakości konstrukcje stalowe. Aby mieć pewność, że zostały one prawidłowo zainstalowane, konieczne jest zatrudnienie rzetelnego i wykwalifikowanego wykonawcy. Procesy instalacyjne różnią się w zależności od rodzaju konstrukcji, można jednak wyróżnić pewien wspólny schemat.

Prace wstępne rozpoczynają się od przygotowania terenu. Polega ono na oczyszczeniu terenu, usunięciu z niego wszelkiej roślinności i gruzu, wyrównaniu poziomu gruntu i przygotowaniu do budowy. Kolejnym etapem jest umieszczenie fundamentów dla każdego słupa lub belki. Najczęściej używa się do tego płyt betonowych, które są odlewane, po czym wzmacnia się je prętami stalowymi, tworząc kolumny lub belki mające podtrzymywać konstrukcję dachu. Następnie przechodzi się do betonowania słupów i fundamentów. Po wylaniu betonu należy odczekać do jego pełnego utwardzenia. Jedną z usług firmy opisanej pod adresem amc.net.pl jest właśnie montaż konstrukcji stalowych. Do wykonywania zleceń wykorzystuje wysokiej jakości metody, w tym również techniki alpinistyczne. Posiada odpowiednie doświadczenie w pracy z zabytkami oraz innymi obiektami, które muszą być traktowane w specjalny sposób. Dotychczas podmiot wykonał między innymi instalacją konstrukcji stalowych na zamku w Rabsztynie. Podczas wykonywania powierzonych zadań stawia nie tylko na wysoką wytrzymałość konstrukcji, ale również ich estetykę. Poza tym zajmuje się realizacją zleceń związanych z wykonywaniem hydroizolacji różnego rodzaju budynków. Znacząco wydłuża to żywotność obiektu, a przy tym chroni osoby znajdujące się wewnątrz przed rozwojem pleśni i grzybów. Każda usługa jest realizowana kompleksowo, zaczynając od wykonania odpowiednich pomiarów i stworzenia projektu, a kończąc na montażu i zabezpieczeniu przed powstawaniem rdzy.

Instalowanie konstrukcji stalowych stanowi niezwykle złożony proces. Powinien on odbywać się przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i zgodnie z wymaganiami użytkownika.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

Wieliczka/Kraków


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Zielone Tarasy

Kraków


Najedź, aby odkryć szczegóły.