Kuczma.pl - Projekt & Reklama
Strona WWW: https://www.kuczma.pl/
Adres Fabryczna 12
Miejscowość Swarzędz (k. Poznań)
Kod pocztowy 62-020
Nazwa Firmy: Kuczma.pl - Projekt & Reklama
Telefon 61 81 86 336


Opis


Zastanawiając się, jak zachęcić klientów do dokonywania zakupów czy korzystania z usług i sprawić, aby marka była zapamiętana, warto pomyśleć o zamówieniu atrakcyjnych wizualnie produktów reklamowych, które przykują uwagę grafiką, kolorami czy ciekawym kształtem. Mogą to być nośniki różnej wielkości, starannie wykonane i odporne na niekorzystne czynniki. Często spotykane, w końcu zostaną zapamiętane i spełnią swoje funkcje.

Szukając wykonawcy takich artykułów, wystarczy zainteresować się działaniami swarzędzkiego przedsiębiorstwa z wieloletnim, sięgającym ubiegłego wieku doświadczeniem, które powstało z pasji do tworzenia rzeczy pięknych i jednocześnie użytecznych. Jest to Pracownia Projektowa Kuczma, która współpracuje z klientem na każdym etapie powstawania danego produktu, od projektu wstępnego po odbiór. Jej projektanci uważnie wsłuchują się w potrzeby i wizje klienta, starając się zintegrować je z bieżącymi trendami w marketingu.

Jest to firma o wyjątkowych cechach, wśród których najważniejsze to:

  • indywidualne podejście do klienta,
  • kreatywność,
  • umiejętność zoptymalizowania czasu i kosztów,
  • precyzja,
  • nieustanny rozwój.

Od lat śledzi trendy na rynku promocyjnym i nowości w marketingu, dlatego może zaoferować klientom najkorzystniejsze rozwiązania. Nie bez znaczenia jest też doskonale rozwinięte zaplecze technologiczne, pozwalające na tworzenie nawet wielkoformatowych reklam.

W bogatej ofercie pracowni są m.in. efektowne i trwałe wyroby z pleksi, popularne w Poznaniu i innych miastach ze względu na świetną jakość i atrakcyjną cenę. Obróbka tego tworzywa jest stosunkowo łatwa, szczególnie za pomocą maszyn CNC, znajdujących się na wyposażeniu producenta, który gwarantuje też szybki termin realizacji zamówień. Szczególnie poleca litery i znaki 3D, efektowne potykacze, podświetlane pylony i panele reklamowe z wymiennymi drukami. Ma także w ofercie niedrogie, cieszące się zainteresowaniem reklamy z folii. Oferuje też profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru najlepszych rozwiązań i zawsze stara się sprostać oczekiwaniom.

Data dodania: 2022-12-03
Autor: Piotr Sikora
Źródło:
https://www.kuczma.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.